سایپا دیزل

شرکت سایپا دیزل (شرکت سهامي عام)

شناسه ملی 10100405629
32
افراد
39
آگهی‌ها
9863
شماره ثبت
1344/2/5
تاریخ تأسیس
شرکت سایپادیزل در سال 1342 با انعقاد قرارداد انحصاری با شرکت ماک تراکس و با نام ایران‌کاوه، فعالیت خود را با مونتاژ کامیون‌های ماک و ساخت انواع تریلر آغاز نمود.
تعداد کامیون‌های تولیدی ایران‌کاوه طی مدت همکاری با شرکت ماک‌تراکس تا سال 1357 بالغ بر 7500 دستگاه گردید.
پیرو پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و به دنبال توقف تولید کامیون‌های ماک در سال 1357، شرکت سایپادیزل به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و ایجاد اشتغال، مونتاژ سایر وسایل‌نقلیه در بخش‌ حمل‌ونقل جاده‌ای بار و مسافر را در دستور کار خود قرار داد.
انعقاد قرارداد تولید تریلرهای کفی با شرکت گوشا یوگسلاوی، از دیگر اقدامات برجسته سایپادیزل در سال 1362 بود. همچنین در سال 1363پس از بررسی‌های انجام‌شده درخصوص راه‌اندازی خط جدید تولید کامیون، قرارداد ساخت و تولید کامیون‌های ولوو F12 با شرکت ولوو تراکس منعقد گردید. این انتخاب منجر شد علاوه بر فروش موفق محصولات سایپادیزل در بازار داخل، استقبال خوبی از این محصولات در بازارهای خارج شود و به این ترتیب در سال 1371 تقدیر نامه صادرات را از معاونت اقتصادی بازرگانی وزارت صنایع وقت دریافت نماید.‌
به ‌موازات ایجاد و تعمیق همکاری تجاری با یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در صنعت تولید خودرو‌های تجاری، دانش و توانمندی‌های کارکنان شرکت توسعه می‌یافت به‌گونه‌ای که از سال 1374 فعالیت‌های طراحی کامیونت بادسان با هدف برون‌رفت از تک‌ محصولی بودن و تأمین نیاز بازار در این رده از محصولات، توسط کارشناسان شرکت و همکاری شرکت رنو فرانسه آغاز گردید و در سال 1375 پروانه واحد تحقیق و توسعه از وزارت صنایع دریافت شد.
سایپادیزل همچنین، در سال 1376 شرکت کاوه‌خودرو سایپا را با هدف طراحی،‌ تأمین و ساخت قطعات و مجموعه‌های مورد نیاز برای تغذیه خطوط تولیدی شرکت سایپادیزل تأسیس نمود. همزمان با این پیشرفت‌ها، فرآیندهای مدیریتی سازمان مبتنی بر الزامات استانداردهای مدیریت کیفیت (ISO 9002:1994) طرح‌ریزی گردید و در سال 1376 شرکت سایپادیزل در زمره نخستین شرکت‌های خودروساز، موفق به دریافت گواهینامه مذکور با دامنه شمول ساخت و مونتاژ محصول F12 و لوح تقدیر کمیته حفاظت ایمنی و بهداشت از اداره کل کار و امور اجتماعی گردید.
سایپادیزل همچنین، در سال 1377 به‌منظور توسعه و متمرکز نمودن فعالیت‌های تولیدی انواع تریلر و اتاق‌بار شرکت ایران‌کاوه سایپا را تأسیس نمود. نظام‌مند شدن این فعالیت‌ها و تعهد مدیریت درخصوص نگهداری و بهبود مستمر سیستم‌ مستقر شده مدیریت کیفیت موجب شد در سال 1377 فرآیندهای طراحی، ‌ساخت و مونتاژ تریلر کفی و چادری به دامنه شمول گواهینامه قبل اضافه شود و گواهینامه ISO 9001:1994 اخذ گردد.
در روند تولید مطمئن طی سال‌های 1363 تا 1380، تولید کامیون‌های ولوو NL12 و F12 به میزان بیش از 10000 دستگاه و با حدود 52% خودکفایی حاصل گردید و در سال 1378 برای بار دوم تندیس صادرکننده نمونه را از ریاست جمهور وقت دریافت کرد.
با توجه به تعداد رو به رشد محصولات سایپادیزل،‌ لزوم خرید شرکت خدمات فنی رنا که از سال 1336 تجربه واردات و تعمیرات خودروهای سنگین و ماشین‌آلات کشاورزی را داشت، کاملاً احساس می‌شد. به این ترتیب شرکت سایپادیزل در سال 1379 با هدف ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود،‌ سهام این شرکت را بطور کامل در اختیار گرفت. و تنها یکسال بعد یعنی سال 1380 ضمن دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی،‌ توانست لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس از فروش خودروهای تجاری را از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دریافت نماید.
اما در پی وضع استانداردهای زیست‌محیطی موسوم به استانداردهای «یورو» توسط اتحادیه اروپایی و عدم تجهیز کامیون‌های شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی ایران به موتورهای دارای استانداردهای آلایندگی، شرکت سایپادیزل به عنوان رکنی اساسی در صنعت حمل‌ونقل جاده‌ای با قریب به نیم‌قرن تجربه در این صنعت، با درک صحیح از شرایط و با عنایت به نقش خطیر خود در فائق ‌آمدن به بحران حاصل از عدم مجوز تردد کامیون‌ها در جاده‌های اروپایی، اقدامات گسترده‌ای را آغاز نمود و سرانجام پس از انجام بررسی‌ها و مذاکرات مقدماتی و انعقاد قرارداد جدید با شرکت ولوو تراکس، نسل جدید کامیون‌های ولوو مدل FH12 و NH12 را جایگزین محصولات قبلی خود نمود.
به‌موازات این فعالیت‌ها و با هدف جلب رضایت کلیه ذینفعان، در سال 1380 استراتژی توسعه نظام‌های مدیریتی و مسیر تعالی برای نهادینه کردن مفاهیم مدیریت کیفیت جامع (TQM) را در قالب نسخه اول استراتژی فناوری اطلاعات تدوین کرد.
در سال 1381 برای بار دوم موفق به دریافت لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس‌از فروش خودروهای تجاری از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد. همزمان با این موفقیت و در راستای مسیر طرح‌ریزی شده تعالی و استراتژی‌های فناوری اطلاعات، فرآیندهای سازمان مهندسی مجدد شد. نقشه تعاملات فرآیندها در نظامنامه سیستم‌های مدیریتی شرکت ترسیم گردید، فعالیت‌های گسترده‌ای برای تأمین بسترهای لازم و پیاده‌سازی سیستم‌های کاربردی مورد نیاز به‌صورت یکپارچه و در قالب یک ERP توسعه یافته ایرانی صورت پذیرفت، فرآیند اطلاع رسانی الکترونیک که در امر بازاریابی و تبلیغات و نیز فرهنگ‌سازی موثر بود، با فراهم آوری امکانات سخت‌افزاری و شبکه ارتباطی شرکت توسعه یافت و همچنین اقدامات مورد نیاز برای استقرار سیستم‌های مدیریت محیط زیست پیگیری شد، به‌گونه‌ای که در سال 1382 شرکت موفق به اخذ همزمان گواهینامه‌های ISO 9001:2000 و ISO 14001در دامنه شمول ساخت و مونتاژ محصول FH12 گردید و لوح تقدیر اقتصاد سبز را از خانه صنعت و معدن دریافت نمود، همچنین برای سومین بار موفق به دریافت لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس‌از فروش خودروهای تجاری از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.
توسعه اقتصادی کشور طی سال‌های 1382 و 1383 و پیش‌بینی‌های صورت گرفته درخصوص افزایش تقاضای بازار خودروهای تجاری،‌کمیته راهبری را برآن داشت که استراتژی‌های توسعه‌ای را اتخاذ نماید و علاوه بر گسترش تنوع محصولات به 14 نوع، زیرساخت‌های لازم برای ایجاد و تحقق ظرفیت تولید 25 هزار دستگاه در سال را فراهم آورد. بر این اساس ضمن انعقاد قرارداد با شرکت رنو فرانسه برای تولید انواع کاربری‌های کامیون میدلام و تولید کامیون جدید شرکت ولوو مدل FM9، سالن‌های تولیدی خود را به جدیدترین تکنولوژی‌های لازم برای تولید به‌روزترین محصولات اروپایی مجهز نمود و با طراحی خطوط تولید انعطاف‌پذیر، قابلیت تقسیم‌بندی سهم تولید هریک از محصولات را‌ با توجه به نیاز بازار فراهم کرد،‌ به‌این منظور با خرید بخشی از مساحت کارخانه کفش ملی سابق، ‌فعالیت‌ها و فرآیندهای فروش در آنجا متمرکز گردید. به این ترتیب از سال 1383 شرکت سایپادیزل توان تولید رده‌های مختلف محصولات تجاری باری (از 6 تن تا 200 تن) با ظرفیت 20 هزار دستگاه در سال و انواع محصولات تجاری مسافری (مینی‌بوس 17 تا 25 نفره و میدی‌باس 29 تا 33 نفره) با ظرفیت 5000 دستگاه در سال را دارد.
به موازات تحولات مذکور و در راستای مسیر تعالی طرح‌ریزی شده،‌ فرآیندهای سازمان با لحاظ نمودن الزامات استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بازنگری شد و استفاده منظم از مدل‌های ارزیابی سیستم مدیریت کارخانه نیسان(NPMS) و مدل تعالی EFQM برای شناسایی نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود سازمان و با هدف حصول اطمینان از موفقیت شرکت در تحقق مفاهیم مدیریت کیفیت فراگیر در دستور کار قرار گرفت. مجموعه این تلاش‌ها موجب اخذ گواهی‌نامهOHSAS 18001 شد و یکپارچگی سیستم‌های مستقر شده باعث گردید اولین گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)در سطح خودروسازان ایران نصیب شرکت سایپادیزل شود. اخذ گواهی تعهد به تعالی از فرآیند جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی،‌ دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی برای دومین بار و همچنین اخذ لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس‌از فروش خودروهای تجاری از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای بار چهارم از دیگر افتخارات و دستاوردهای سال 1383 می‌باشند.
در سال 1384 و در راستای تحقق چشم‌انداز خود مبنی بر کسب حداکثر سهم‌بازار خودروهای تجاری‌‌باری در ایران و همچنین پاسخگویی به انتظارات بخشی از بازار که نیازمند خودروهای ارزان‌تر می‌باشد، استراتژی «ایجاد همکاری‌های تجاری با شرکت‌های چینی» را اتخاذ نمود. در این راستا پس از انجام سلسله مطالعات و بررسی‌های گسترده در خصوص قابلیت‌های محوری شرکای بالقوه چینی، دو شرکت «فوتون» (در رده محصولات سبک) و «دنگ‌فنگ» (در ردة محصولات سنگین) انتخاب شدند. به‌موازات این تصمیم همکاری‌های تجاری با شریک اصلی، از طریق تولید محصولات دیگری از شرکت ولوو( FH16 و(FM12 توسعه یافت و تنوع محصولات سایپادیزل را تا 21 نوع محصول (با کاربری‌های مختلف) ارتقا داد.
حمایت مدیریت سازمان از اجرای برنامه‌های بهبود منتج از خودارزیابی‌ها و تلاش کلیه کارکنان در تقویت توانمندی‌های شرکت و به تبع آن روند رو به رشد نتایج در کلیه زمینه‌ها،‌ موجب ارتقای سطح تعالی سایپادیزل در سال 1384 و کسب تقدیرنامه تعالی از فرآیند جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی شد. کسب رتبه اول و تندیس جایزه تعالی گروه سایپا،‌ اخذ لوح جشنواره تولید ملی از خانه صنعت و معدن و دریافت لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس‌از فروش خودروهای تجاری از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای پنجمین سال پیاپی از دیگر افتخارات کسب شده سایپادیزل در این سال می‌باشد.
حضور مستمر و مؤثر سایپادیزل در بازارهای خارج و همچنین توجه ویژه به ارائه خدمات پس از فروش افتخارات دیگری را در سال 1385 برای شرکت سایپادیزل به ارمغان آورد. در این سال سایپادیزل برای سومین بار به‌عنوان صادرکننده برتر شناخته شد و به این‌ جهت از سازمان گسترش و نوسازی تقدیرنامه ویژه‌ای دریافت نمود و بار دیگر لوح تقدیر و رتبه برتر خدمات پس‌از فروش خودروهای تجاری را از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اخذ کرد.
در سال 1386 نسل جدید خودروهای شرکت دنگ فنگ موسوم به T375 را جایگزین محصولات قبلی این شرکت کرد و تولید محصولات ارتقا داده‌شده شرکت ولوو تنوع محصولات خود را به 29 نوع رساند. همچنین در این سال توانست با انجام اقدامات لازم برای نگهداری سیستم‌های مدیریتی مستقر شده، ‌ازجمله انجام نظام‌مند خودارزیابی‌ها و ممیزی‌های داخلی، ‌پایش منظم شاخص‌ها و بهبود مستمر فرآیندها، همزمان با تمدید گواهینامه‌های نظام‌های مدیریتی خود ISO 9001)و ISO 14001و(OHSAS 18001 دامنه شمول آنها را به تولید و مونتاژ کامیون‌های ولوو و رنو توسعه دهد.
شرکت سایپادیزل امروزه با تنوع محصول گسترده و با عرضه کامیون در تمامی بخش‌های سبک، متوسط، نیمه‌سنگین و ‌سنگین در بیش از 35 مدل و همچنین انواع تریلر و اتاق بار، با سربلندی قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و جلب رضایت ایشان باشد.
کسب مقام اول خدمات پس از فروش از مؤسسه بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای 7سال پیاپی و کسب عنوان دومین شرکت برتر صادرکننده در میان شرکت‌های زیرمجموعه سازمان گسترش و نوسازی و اختصاص بیش از80 درصد از صادرات کل گروه خودروسازی سایپا در سال 1387، نه تنها جایگاه شرکت سایپادیزل را به عنوان شرکت بلامنازع پیشروی بازار داخلی در بخش کامیون و تریلر تثبیت نموده، بلکه دورنمای روشنی را در بازارهای منطقه برای این شرکت ترسیم نموده است.
در سال 88 شرکت سایپادیزل به منظور تامین نیاز ناوگان مسافری اقدام به افتتاح خط تولید میدی‌باس F33 در شرکت ایران کاوه سایپا نمود. همچنین به دنبال کسب عنوان برتر در خدمات پس از فروش برای هشتمین سال پیاپی سعی بر توسعه این بخش نموده و اقدام به افتتاح بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در تهران نمود. در این سال نیز اولین خط تولید کامیون‌های سنگین چینی افتتاح گردید که در سال 89 با ارتقای کیفی قابل توجه این محصولات عرضه آنها با نام‌های البرز (کشنده، کمپرسی و باری)و الوند (کامیونت 6و 8تن) توانست علاوه جلب رضایت مشتریان، سهم قابل توجهی از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد که با تلاش فراوان متخصصان و کارشناسان در سال 89 محصولات این شرکت شاملFH ،FMو MIDLUM در محدوده کیفی خیلی خوب و محصولات البرز، بادسان و الوند در رده خوب قرار گرفتند به طوریکه محصولFH توسط موسسه بازرسی و کیفیت و استاندارد ایران به عنوان با کیفیت ترین کامیون در کشور معرفی گردید.
تولید اولین کامیون ملی با نام کاوه (KT420) در رده(کشنده، باری و کمپرسی) وهمچنین کسب عنوان برتر خدمات پس از فروش برای نهمین سال متوالی افتخاری دیگر برای شرکت سایپادیزل را رقم زد.
در سال 90 کسب نمره طلایی کیفیت ولوو و تولید با کیفیت ترین کامیون ولوو در جهان (بر اساس ارزیابی شرکت ولوو) مهر تاییدی بود بر تلاش متخصصان و کارشناسان شرکت سایپا دیزل که در سایه اهداف و استراتژی سازمان محقق شد ، همچنین کسب عنوان با کیفیت ترین تولید کننده خودرو های تجاری کشور و شکسته شدن رکود فروش ریالی محصولات در تاریخ حیات شرکت از اهم دستاورد های این دوره می باشد.
راه اندازی نظام آدیت فرآیند و ممیزی مداوم COP در جهت ارتقاء کیفیت محصولات، کاهش هزینه ها ، ضایعات و همچنین افزایش ‌بهره‌وری تولید منجر به ثبت رکورد تازه در عرصه کیفیت خودروسازیهای تجاری (باکسب نمره کیفی 21.9 توسط کامیون ولوو FH در سال 91 شد.
همچنین، در سال 91 شرکت سایپادیزل موفق به ثبت رکورد بی سابقه ای در تولید و فروش خود گردید که این امر، منجر به انتخاب و معرفی این شرکت بعنوان «برترین خودروساز تجاری کشور» از سوی سازمان مدیریت صنعتی شد که برگ زرین دیگری را برای سایپادیزل رقم زد.
در سال 92 با توجه به تحریم های ظالمانه کشورهای غربی بر علیه ایران و متعاقباً قطع همکاری شرکت ولوو تراکس بعنوان اصلی ترین شریک تجاری سایپادیزل با این شرکت، تولید محصولات غیر اروپایی همزمان با افزایش کیفیت در دستور کار کیمته راهبری سایپادیزل قرار گرفت که تولید بیش از 1300 دستگاه از انواع محصولات و نیز رشد مناسب کیفی در محصولاتی چون البرز، الوند، کاوه و ... از جمله فعالیتهای سایپادیزل در سال 92 به شمار می آید.
همزمان با روی کار آمدن دولت یازدهم و عزم راسخ مسئولین نظام برای رفع مشکلات اقتصادی بویژه در امر تولید و همچنین ایجاد ثبات در نرخ بازار ارز، افزایش تولید در دستور کار گروه خودروسازی سایپا قرار گرفت که در این بین سایپادیزل نیز با توجه به ظرفیتهای مناسب خود و نیروی انسانی متخصص و توانمند، با تولید بیش از 5000 دستگاه در سال 93 و افزایش کم سابقه فروش خود، ضمن کسب جایگاهی مناسب در سهم بازار خودروهای تجاری، سالی موفق و پربار را رقم زد.
همچنین، با تلاشهای بی شائبه مدیران ارشد سایپادیزل و نگاه هوشمندانه ایشان به مقوله آغاز مجدد همکاری با شریک اصلی سایپادیزل یعنی ولوو تراکس سوئد، به حمدالله بار دیگر مقدمات حضور محصول پرطرفدار ولوو در ایران فراهم گردید و قرارداد همکاری مجدد تولید محصولات ولوو در کشور، به امضاء طرفین رسید.
گفتنی است، شرکت سایپادیزل، در حال حاضر با همکاری تنگاتنگ با شرکای تجاری خود نظیر: ولوو، دانگ فنگ، فوتون و ... در تمام رده های کاربری دارای محصولاتی متنوع و همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. منبع : سایت شرکت

اشخاص سایپا دیزل

در این بخش تمامی اشخاصی که در سایپا دیزل دارای سمت رسمی بوده و هستند را مشاهده می‌کنید.
آرش کوشا
آرش کوشا
از 1391/7/11
علی اصغر یقینی
علی اصغر یقینی
از 1391/7/11
مرتضی الهوئی
مرتضی الهوئی
از 1391/7/11
نعمت اله پوستین دوز
نعمت اله پوستین دوز
از 1391/7/11
سعید مدنی
سعید مدنی
از 1391/7/11
محمدرضا دانشکوش
محمدرضا دانشکوش
رییس هییت مدیره از 1392/12/13
بهرام سبزواری
بهرام سبزواری
از 1393/7/14
زعفر تنهاپور
زعفر تنهاپور
از 1393/7/14
غفار علی ? زاده
غفار علی ? زاده
از 1389/10/4
احمد صابری زفرقندی
احمد صابری زفرقندی
رییس هییت مدیره از 1389/10/4
ناصر آقامحمدی
ناصر آقامحمدی
عضو هییت مدیره از 1389/10/4
رحمن محمدی
رحمن محمدی
از 1389/10/4
محمد شیخ الاسلامی
محمد شیخ الاسلامی
از 1389/10/4
مهرداد صمدی ? شمامی
مهرداد صمدی ? شمامی
از 1389/10/4
علی‌رضا فتوت
علی‌رضا فتوت
از 1389/10/4
مهیار عسگریان
مهیار عسگریان
از 1389/10/4
سیدصالح سیدزاده اقدم
سیدصالح سیدزاده اقدم
عضو هییت مدیره از 1389/10/4
مجید قاسمیان بائی
مجید قاسمیان بائی
از 1389/10/4
سید محمود حسینی
سید محمود حسینی
رییس هییت مدیره از 1394/6/11
روح اله گلشن امیر حسینی
روح اله گلشن امیر حسینی
عضو هییت مدیره از 1396/1/26
فریدون علیمرادی
فریدون علیمرادی
از 1396/2/17
رسول محمدصادقی
رسول محمدصادقی
از 1396/2/17
علی اصغر حسن زاده شوئیلی
علی اصغر حسن زاده شوئیلی
از 1396/5/21
رسول شیرزاد
رسول شیرزاد
از 1396/9/27
محمدرضا زارعی
محمدرضا زارعی
از 1396/9/27
محمد هادی نوری
محمد هادی نوری
از 1396/9/27
مجید فتح الهی مدنی
مجید فتح الهی مدنی
از 1397/10/16
میر حکیم حسینی
میر حکیم حسینی
از 1397/10/16
حسین خضری
حسین خضری
از 1397/10/16
محسن محمدی پلارتی
محسن محمدی پلارتی
از 1397/10/16
محمد حسن محمدزاده
محمد حسن محمدزاده
از 1398/2/31
محمدرضا آقائی مغانجوقی
محمدرضا آقائی مغانجوقی
از 1398/2/31

آگهی های روزنامه رسمی

آگهی 14746258
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۴/۰۴/xxx۸ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : صورتهای مالی سال مالی منتهی به پایان اسفند xxx۷ مورد تصویب قرار گرفت . موسسه حسابرسی داریا روش ( حسابداران رسمی ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۸ به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت سامان پندار ( حسابداران رسمی ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۶۹ به عنوان بازرس علی البدل شرکت برای سال مالی xxx۸ انتخاب گردید . روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب گردید . پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14702367
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۳۱/۰۲/xxx۸ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : محمدحسن محمدزاده با کدملی xxxxxxxxx۹ به عنوان نماینده شرکت ستاره سفیران آینده به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ به سمت مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره محمدرضا آقائی مغانجوقی با کدملی xxxxxxxxx۱ به عنوان نماینده شرکت واسپاری توسعه گستر برنا به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت رئیس هیئت مدیره محسن محمدی پلارتی با کدملی xxxxxxxxx۶ به عنوان نماینده شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ به سمت عضو هیئت مدیره حسین خضری با کدملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ به سمت عضو هیئت مدیره میرحکیم حسینی خشه حیران با کدملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده شرکت توسعه سرمایه رادین به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ به سمت عضو هیئت مدیره انتخاب گردیدند . اختیارات هیئت مدیره به شرح ذیل به مدیرعامل تفویض گردید : اتخاذ تصمیم در خصوص تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران . تنظیم صورت‌های مالی میاندوره‌ای و سالانه شرکت . پیش بینی و تهیه بودجه سالانه شرکت . تصویب آیین نامه‌های داخلی شرکت . نمایندگی شرکت در برابر کلیه ادارات دولتی و غیردولتی ، موسسات عمومی ، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی . دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت . اتخاذ تصمیم در مورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع ، نام یا علائم تجاری و صنعتی ، کپی رایت ، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره . تصویب ساختار سازمانی ، شرایط استخدام و میزان حقوق و دستمزد . تحصیل تسهیلات از بانکها ، شرکتها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر . اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده ، در هر یک از دادگاه‌ها ، دادسراها ، مراجع قضائی یا غیرقضائی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ، از طرف شرکت ، دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هر یک از مراجع قضائی یا غیرقضائی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ، با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام ، از جمله حضور در جلسات اعتراض به رای ، درخواست تجدیدنظر ، فرجام ، واخواهی و اعاده دادرسی ، مصالحه و سازش ، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند ، تعیین جاعل ، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب ( با حق صلح یا بدون آن ) اجرای حکم نهائی و قطعی داور ، درخواست صدور برگ اجرائی و تعقیب عملیات آن ، اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها ، تعیین مصدق و کارشناس ، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر ، اقرار در ماهیت دعوا ، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث ، دعوای متقابل و دفاع درمقابل آنها ، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث ، قبول یا رد سوگند ، تامین خواسته ، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم و امور مشابه دیگر . کلیه اوراق و اسناد بهادار ، مالی ، تعهدآور ، الزام آور از قبیل چک‌ها ، سفته‌ها ، بروات ، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . مکاتبات عادی و مراسلات و اوراق اداری با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . کلیه مکاتبات با پلیس راهور ناجا اعم از ادارات مربوط به راهنمایی و رانندگی و مراکز شماره گذاری خودرو در سراسر کشور و پلیس راههای کشور در خصوص رفع توقیف ، تعویض پلاک ، اصلاح شناسنامه مالکیت ، فک رهن ، فک پلاک ، تغییر کاربری ، تغییر تناژ ، تعویض یا اصلاح ارکان خودرو و غیره در رابطه با کلیه محصولات واگذار شده توسط شرکت بصورت نقدی ، اجاره بشرط تملیک ، رهنی ، تسهیلاتی ( اقساطی ) به اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین کلیه مکاتبات با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دفاتر اسناد رسمی با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل ، با امضاء دو نفر از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون ، تریلر ، مینی بوس ، و میدی باس ، متفقا با امضای یکی از اعضاء هیئت مدیره ( آقایان محمدحسن محمدزاده ، محمدرضا آقایی مغانجوقی ، محسن محمدی پلارتی ، حسین خضری و میرحکیم حسینی خشه حیران ) و یکی از آقایان رضا تقوی ، کوروش رحیمیان و بهمن سیداحمدنیا همراه با مهر شرکت معتبر است . ۵ ۴ موارد مندرج در بند ۱۰ ۳ ، با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14455569
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۶/۱۰/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : سمت اعضاء هیئت مدیره به قرار ذیل تعیین گردیدند : آقای حسین خضری با کد ملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا ( سهامی خاص ) شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ به سمت مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت آقای میر حکیم حسینی خشه حیران با کد ملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده شرکت توسعه سرمایه رادین ( سهامی خاص ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ رییس هیأت مدیره آقای رسول شیرزاد با کد ملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده شرکت توسعه گستر برنا ( سهامی خاص ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت عضو هیأت مدیره آقای مجید فتح الهی مدنی با کد ملی xxxxxxxxx۹ به عنوان نماینده شرکت ستاره سفیران آینده ( سهامی خاص ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ به سمت عضو هیأت مدیره آقای محسن محمدی پلارتی با کد ملی xxxxxxxxx۶ به عنوان نماینده شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت ( سهامی خاص ) به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ به سمت عضو هیأت مدیره انتخاب گردیدند . کلیه اوراق و اسناد بهادار ، مالی ، تعهدآور ، الزام آور از قبیل چک‌ها ، سفته‌ها ، بروات ، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیأت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیأت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود مکاتبات عادی و مراسلات و اوراق اداری با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء یکی از اعضاء هیأت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . کلیه مکاتبات با پلیس راهور ناجا اعم از ادارات مربوط به راهنمایی و رانندگی و مراکز شماره گذاری خودرو در سراسر کشور و پلیس راههای کشور در خصوص رفع توقیف ، تعویض پلاک ، اصلاح شناسنامه مالکیت ، فک رهن ، فک پلاک ، تغییر کاربری ، تغییر تناژ ، تعویض یا اصلاح ارکان خودرو و غیره در رابطه با کلیه محصولات واگذار شده توسط شرکت بصورت نقدی ، اجاره بشرط تملیک ، رهنی ، تسهیلاتی ( اقساطی ) به اشخاص حقیقی و حقوقی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضای هیأت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل ، با امضاء دو نفر از اعضاء هیأت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون ، تریلر ، مینی بوس ، و میدی باس ، متفقا با امضای یکی از اعضا ، هیأت مدیره ( آقایان حسین حضری ، میر حکیم حسینی خشه حیران ، رسول شیرزاد ، مجید فتح الهی مدنی و اقای محسن محمدی پلارتی ) و یکی از آقایان امیر حمزه اصلانی کوروش رحیمیان و بهمن سید احمد نیا همراه با مهر شرکت معتبر است . اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی وکیفری اقامه شده ، در هریک از دادگاه‌ها ، داد سرا‌ها ، مراجع قضائی یا غیر قضائی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ، از طرف شرکت ، دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضائی یا غیر قضائی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ، با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام ، از جمله حضور در جلسات اعتراض به رای ، درخواست تجدید نظر ، فرجام ، واخواهی و اعاده دادرسی ، مصالحه و سازش ، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند ، تعیین جاعل ، حق امضای قرارداد‌های حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب ( با حق صلح یا بدون آن ) اجرای حکم نهائی و قطعی داور ، درخواست صدور برگ اجرائی و تعقیب عملیات آن اخذمحکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها ، تعیین مصدق و کارشناس ، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر ، اقرار در ماهیت دعوا ، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث ، دعوای متقابل و دفاع درمقابل آنها ، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث ، قبول یا رد سوگند ، تامین خواسته ، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم و امور مشابه دیگربا امضاء مدیرعامل و یکی از اعضای هیأت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل ، با امضاء دو نفر از اعضاء هیأت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود . اختیارات مدیرعامل در اجرای مواد xxx و xxx لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت و اختیار حاصل از ماده ۴۲ اساسنامه اختیارات مندرج در ماده ۳۷ اساسنامه به شرح ذیل تعیین و تصویب گردید : ۱ ۳ اتخاذ تصمیم در خصوص تاسیس و انحلال نمایندگیها یا شعب در هر نقطه از ایران ۲ ۳ پیش بینی و تهیه بودجه سالانه شرکت ۳ ۳ پیشنهاد و تهیه آیین نامه‌های داخلی شرکت ۴ ۳ تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای و سالانه شرکت ۵ ۳ نمایندگی شرکت دربرابر کلیه ادارات دولتی و غیر دولتی ، موسسات عمومی ، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی ۶ ۳ دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت ۷ ۳ اتخاذ تصمیم در مورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیر مادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع ، نام یا علائم تجاری و صنعتی ، کپی رایت ، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره ۸ ۳ تهیه ساختار سازمانی ، شرایط استخدام و میزان حقوق و دستمزد ۹ ۳ تحصیل تسهیلات از بانکها ، شرکتها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14437113
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۰۱/۱۰/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : اشخاص حقوقی زیر به عنوان اعضای هیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب شدند شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت ( سهامی خاص ) به شماره ثبت xxxxxx وشناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ شرکت ستاره سفیران آینده ( سهامی خاص ) به شماره ثبت xxxxxx وشناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ شرکت توسعه سرمایه رادین ( سهامی خاص ) به شماره ثبت xxxxxx وشناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ شرکت واسپاری توسعه گستر برنا ( سهامی خاص ) به شماره ثبت xxxxxx وشناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا ( سهامی خاص ) به شماره ثبت xxxxxx وشناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14254231
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴/۰۶/xxx۷ و مجوز شماره xxx۰۴,xxx مورخه۳۱/۰۶/۹۷ سازمان بورس و اوراق بهادار تصمیمات ذیل اتخاذ شد: اساسنامه جدید مشتمل بر۵۶ ماده و ۱۱ تبصره تصویب و جایگزین اساسنامه قبلی گردید.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14134595
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۸/۰۳/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی ۹۶ به تصویب رسید. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ به عنوان بازرس قانونی شرکت برای یک سال مالی انتخاب گردید. روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت انتخاب گردید.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13792106
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۷/۰۹/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای محمدهادی نوری با کدملی xxxxxxxxx۱ بعنوان نماینده شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت (سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ به سمت مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره و آقای محمدرضا زارعی با کدملی xxxxxxxxx۰ به عنوان نماینده شرکت ستاره سفیران آینده (سهامی خاص) شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ به سمت عضو موظف هیئت مدیره و آقای رسول شیرزاد با کدملی xxxxxxxxx۸ به عنوان نماینده شرکت توسعه گستر برنا (سهامی خاص) شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت رییس هیئت مدیره و آقای بهرام سبزواری با کدملی xxxxxxxxx۱ به عنوان نماینده شرکت توسعه سرمایه رادین (سهامی خاص) شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ به سمت عضو موظف هیئت مدیره و آقای روح اله گلشن امیرحسینی با کدملی xxxxxxxxx۷ به سمت عضو هیئت مدیره انتخاب گردیدند. اختیارات مدیرعامل در اجرای مواد xxx و xxx لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت و اختیار حاصل از ماده ۴۲ اساسنامه و به منظور تسریع در امور جاری شرکت و با تاکید بر رعایت کامل آیین نامه‌ها و ضوابط مصوب و مقررات جاری اختیارات مندرج در ماده ۳۷ اساسنامه به استثنا موارد ذیل تعیین و تصویب گردید: ۳ تصویب بودجه سالانه شرکت و ارائه به بازرس و حسابرس. ۳ ارائه صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره به بازرس و حسابرس. ۳ ارائه صورتهای مالی میاندوره‌ای در مقاطع ۳ ماهه و ۶ ماهه به حسابرس و بازرس ۳ دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و تعیین دستور جلسه آنها ۳ پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی ۳ پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام ۳ پیشنهاد اصلاح اساسنامه به مجمع عمومی فوق العاده ۳ تصویب آئین نامه‌های داخلی همچنین اعزام پرسنل به ماموریت، پرداخت پاداش به پرسنل و انتخاب اعضاء هیئت مدیره شرکت خدمات فنی رنا را به مدیرعامل تفویض نمود. کلیه اوراق و اسناد بهادار، مالی، تعهدآور، الزام آور از قبیل چک‌ها، سفته‌ها، بروات، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود. مکاتبات عادی و مراسلات و اوراق اداری با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، تریلر، مبنی بوس، و میدی باس، با امضاء متفق دو نفر از نه نفر آقایان محمدهادی نوری، رسول شیرزاد، محمدرضا زارعی، بهرام سبزواری، روح اله گلشن امیر حسینی، احمد حیدری، بهمن سیداحمد نیا، مجید رزاقی، سیدامید مبرقع همراه با مهر شرکت معتبر است. نشانی قانونی شرکت به: تهران، بزرگراه شهید لشگری، کیلومتر ۱۴، شرکت سایپا دیزل. کدپستی: xxxxxxxxx۳ تغییر یافت پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13647013
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۱/۰۵/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: رسول محمدصادقی با کدملی xxxxxxxxx۲ به عنوان نماینده شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره و علی اصغر حسن زاده شوئیلی به شماره ملی xxxxxxxxx۷ به جای فریدون علی مرادی با کدملی xxxxxxxxx۷ به عنوان نماینده شرکت ستاره سفیران آینده شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ به سمت عضو موظف هیئت مدیره و بهرام سبزواری با کدملی xxxxxxxxx۱ به عنوان نماینده شرکت توسعه سرمایه رادین شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ به سمت عضو موظف هیئت مدیره و سیدمحمود حسینی با کدملی xxxxxxxxx۹ به عنوان نماینده شرکت توسعه گستر برنا شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت رییس هیئت مدیره و عضو غیر موظف هیئت مدیره و روح اله گلشن امیرحسینی با کدملی xxxxxxxxx۷ به عنوان عضو غیر موظف هیئت مدیره تعیین گردیدند. کلیه اوراق و اسناد بهادار، مالی، تعهدآور، الزام آور از قبیل چک‌ها، سفته‌ها، بروات، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیئت مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود. مکاتبات عادی و مراسلات و اوراق اداری با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، تریلر، مبنی بوس، و میدی باس، با امضاء متفق دو نفر از نه نفر آقایان رسول محمد صادقی، سیدمحمود حسینی، علی اصغر حسن زاده شوئیلی، بهرام سبزواری، روح اله گلشن امیر حسینی، احمد حیدری بهمن سیداحمد نیا، مجید رزاقی، سیدامید مبرقع و خانم فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13614735
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۴/۰۴/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی xxx۵ به تصویب شد. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ به عنوان بازرس قانونی برای مدت یک سال مالی انتخاب گردید. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13520943
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۷/۰۲/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای رسول محمدصادقی با کدملی xxxxxxxxx۲ به عنوان نماینده شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره آقای فریدون علی مرادی با کدملی xxxxxxxxx۷ به عنوان نماینده شرکت ستاره سفیران آینده شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ به سمت عضو هیات مدیره آقای بهرام سبزواری با کدملی xxxxxxxxx۱ به عنوان نماینده شرکت توسعه سرمایه رادین شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ به سمت عضو هیات مدیره آقای سیدمحمود حسینی با کدملی xxxxxxxxx۹ به عنوان نماینده شرکت توسعه گستر برنا شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت رییس هیات مدیره و عضو آقای روح اله گلشن امیرحسینی با کدملی xxxxxxxxx۷ به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدند. هیات مدیره اختیار حاصل از ماده ۴۲ اساسنامه و اختیارات مندرج در ماده ۳۷ اساسنامه به استثنا موارد ذیل تعیین و به مدیرعامل تفویض نمود: تصویب بودجه سالانه شرکت و ارائه به بازرس و حسابرس. ارائه صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره به بازرس و حسابرس. ارائه صورتهای مالی میاندوره‌ای در مقاطع ۳ ماهه و ۶ ماهه به حسابرس و بازرس دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و تعیین دستور جلسه آنها پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام پیشنهاد اصلاح اساسنامه به مجمع عمومی فوق العاده همچنین اعزام پرسنل به ماموریت، پرداخت پاداش به پرسنل و انتخاب اعضاء هیئت مدیره شرکتهای تابعه خدمات فنی رنا را به مدیرعامل تفویض نمود. کلیه اوراق و اسناد بهادار، مالی، تعهدآور، الزام آور از قبیل چک‌ها، سفته‌ها، بروات، قراردادها و عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیات مدیره متفقا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر از اعضاء هیات مدیره متفقا همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود و مکاتبات عادی و مراسلات و اوراق اداری با امضاء مدیرعامل منفردا همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء یکی از اعضاء هیات مدیره همراه با مهر شرکت معتبر خواهد_بود. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، تریلر، مبنی بوس، و میدی باس، با امضاء متفق دو نفر از نه نفر آقایان رسول محمد صادقی، سیدمحمود حسینی، فریدون علی مرادی، بهرام سبزواری، روح اله گلشن امیر حسینی، بهمن سیداحمد نیا، مجید رزاقی، سیدامید مبرقع و خانم فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13434324
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۲۶/۱/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت شناسه ملی xxxxxxxxx۴۸ شرکت ستاره سفیران آینده به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۵ شرکت توسعه سرمایه رادین به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۰ شرکت توسعه گستر برنا به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ آقای روح اله گلشن امیرحسینی به کدملی xxxxxxxxx۷ به سمت عضو هیئت مدیره برای مدت دو سال انتخاب گردیدند. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13266545
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت xxx۳ و شناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۵/۰۹/xxx۵ و تاییدیه سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره xxx/xxxxxx/xxx مورخ ۵/۱۰/۹۵ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: سرمایه شرکت از مبلغ xxxxxxxxxxxx۰ ریال به مبلغ xxxxxxxxxxxx۰ ریال منقسم به xxxxxxxxx۲ سهم xxx۰ ریالی با نام از محل تجدید ارزیابی افزایش یافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح و ذیل ثبت در تاریخ فوق الذکر از لحاظ افزایش سرمایه تکمیل امضاء گردید.
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13077124
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۳۰/۴/xxx۵ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی xxx۴ مورد تصویب قرار گرفت. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ را به عنوان بازرس قانونی شرکت برای مدت یکسال مالی انتخاب گردید. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد. اعضاء هیات مدیره برای مدت دو سال بقرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت ایرانی تولید اتومبیل شناسه ملی xxxxxxxxx۱۲ و شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار شناسه ملی xxxxxxxxx۹۸ و مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ و شرکت بارگانی سایپا یدک شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ و شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا شناسه ملی xxxxxxxxx۶۳. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12635953
آگهی تغییرات شرکت سايپا ديزل شركت سهامي عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۰۶/xxx۴ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:آقای سید محمود حسینی با کدملی xxxxxxxxx۹ به جای آقای محمد رضا دانش کوش با کدملیxxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت مهندسی و مشاوره سازه گستر سایپا به شناسه ملی xxxxxxxxx۶۳ به سمت عضو هییت مدیره، آقای زعفر تنها پور خطبه سرا با کدملی xxxxxxxxx۱ به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره و آقای سید محمود حسینی با کدملیxxxxxxxxx۹ به سمت رئیس هیات مدیره تعیین گردیدند - امضاء کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از جمله قراردادها، چک، سفته، برات، اظهارنامه، با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیات مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو عضو هیات مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است- کلیه مکاتبات عادی با امضاء مدیرعامل معتبرمی باشد.- اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، کامیونت، تریلر، مینی بوس و میدی باس با امضاء متفق دو نفر از نه نفر، آقایان زعفر تنها پور خطبه سرا، سید محمود حسینی، غلامرضا دفتری بشلی، بهرام سبزواری و حسین هشترودی محمودی، ابوذر مصلحی، مجید رزاقی، سید امیدمبرقع وخانم فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12320370
آگهی تغییرات شرکت سايپا ديزل شركت سهامي عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۰۹/۰۴/xxx۴ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه وحساب سود و زیان سال مالی منهی به ۲۹/۱۲/xxx۳به تصویب رسید. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ را به عنوان بازرس قانونی برای مدت یک سال مالی انتخاب گردید. روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد را به عنوان روزنامه های کثیر الانتشار جهت درج آگهی های شرکت انتخاب کرد.
پxxxxxxxxxxxxxxx  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1694995
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴/۰۷/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای بهرام سبزواری به شماره ملی xxxxxxxxx۱ به جای آقای آقای مرتضی الهویی به نمایندگی از شرکت بازرگانی سایپا یدک به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به سمت عضو هیئت مدیره، آقای زعفر تنها پور خطبه سرا به شماره ملی xxxxxxxxx۱ به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره و آقای محمدرضا دانشکوش به شماره ملی xxxxxxxxx۶ به سمت رئیس هیأت مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره تعیین گردیدند. اختیارات مدیرعامل به شرح مندرج در ماده ۳۷ اساسنامه شرکت، به استثنای موارد ذیل تعیین و تصویب گردید: پیش بینی و تصویب بودجه سالانه شرکت. تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیات مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس. تنظیم صورتهای مالی میان دوره ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس بازرس. دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و تعیین دستور جلسه آنها. پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی. پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام. پیشنهاد اصلاح اساسنامه به مجمع عمومی فوق العاده. همچنین اختیار اعزام پرسنل به مأموریت، پرداخت پاداش به پرسنل و انتخاب اعضاء هیأت مدیره شرکتهای تابعه (شرکت خدمات فنی رنا و شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات کاوه خودرو سایپا) به مدیرعامل تفویض گردید. امضاء کلیه اوراق و اسناد تعهدآور ازجمله قراردادها، چک، سفته، برات، اظهارنامه، با امضای مدیرعامل و یکی از اعضای هیأت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای دو عضو هیأت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است. کلیه مکاتبات عادی با امضای مدیرعامل معتبر می باشد. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، کامیونت، تریلر، مینی بوس و میدی باس با امضای متفق دو نفر از نه نفر، آقایان زعفر تنها پور خطبه سرا، محمدرضا دانش کوش، غلامرضا دفتری بشلی، بهرام سبزواری و حسین هشترودی محمودی، ابوذر مصلحی، مجید رزاقی، سید امید مبرقع و خانم فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است.
پxxxxxxxxxxxxxxx  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1676954
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۱/۰۴/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای حسین هشترودی محمودی، دارای کدملی شماره xxxxxxxxx۹ به سمت عضو غیر موظف هیئت مدیره و نماینده شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به شناسه ملی شماره xxxxxxxxx۹۸و آقای زعفر تنها پور خطبه سرا xxxxxxxxx۱ به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره و آقای محمدرضا دانشکوش xxxxxxxxx۶به نمایندگی از از شرکت مهندسی ومشاوره سازه گستر سایپا xxxxxxxxx۶۳ به سمت رییس هیئت مدیره را به سمت رئیس هیئت مدیره انتخاب نمودند. امضاء کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از جمله قراردادها، چک، سفته، برات، اظهارنامه، با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است.. کلیه مکاتبات عادی با امضاء مدیرعامل معتبر می باشد.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1637337
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به‌شماره‌ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۰۱/۰۴/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه، سود و زیان و جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به آخر اسفند xxx۲ مورد تصویب قرار گرفت. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ را به عنوان بازرس قانونی شرکت برای سـال xxx۳ انتخـاب نمـود. روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت نشر آگهی های شرکت انتخاب گردید. شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) سهامی عام به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۲، شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار (سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۹۸، مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا (شرکت سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰، شرکت بازرگانی سایپا یدک (سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ و شرکت مهندسی و مشاور سازه گسترسایپا (سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۶۳ از بین سهامداران بعنوان پنج عضو حقوقی هیات مدیره برای مدت دو سال انتخاب نمود ند.
پxxxxxxxxxxxxxxx  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1464069
آگهی افزایش سرمایه شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام شماره ثبت ۹۸۶۳ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
باستناد صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۲/۸/۹۱ و هیئت مدیره مورخ ۱۲/۱۲/۹۲ و مجوز شماره xxxxxx/xxx مورخ ۱۸/۱۲/۹۲ سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه شرکت از مبلغ xxx/xxx/xxx/xxx ریال بمبلغ xxx/xxx/xxx/xxx/۲ ریال منقسم به xxx/xxx/xxx/۲ سهم بانام xxx۰ ریالی از محل مطالبات حال شده و نقدی افزایش یافت که مبلغ مورد افزایش نقدی طی گواهی شماره xxx در تاریخ ۲۴/۲/۹۳ نزد بانک ملت شعبه ایران کاوه پرداخت گردید و ماده مربوطه در اساسنامه بشرح فوق اصلاح گردید ذیل ثبت در تاریخ ۷/۳/۹۳ تکمیل امضا گردید.
پxxxxxx۳ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1389884
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل سهامی عام شماره ثبت ۹۸۶۳ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
باستناد صورت جلسه هیئت مدیره مورخ ۱۳/۱۲/۹۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
آقای زعفر تنها پور خطبه سرا کد ملی شماره xxxxxxxxx۱ را بسمت مدیر عامل و محمد رضا دانشکوش کد ملی xxxxxxxxx۶ بسمت رئیس هیئت مدیره و آقای علی اصغر یقینی xxxxxxxxx۹ بسمت نایب رئیس هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره انتخاب شدند.
اختیارات مدیر عامل بشرح صورت جلسه تعیین گردید: امضاء کلیه مکاتبات، اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور از جمله قراردادها، چک، سفته، برات، اظهارنامه، دادخواست، لوایح، وکالت نامه به ادارات راهنمائی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی و غیره با امضاء متفق آقای زعفر تنها پور خطبه سرا مدیر عامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره آقایان علی اصغر یقینی، محمد رضا دانشکوش، غلامرضا دفتری بشلی، مرتضی الهویی و همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیر عامل با امضاء متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است. مکاتبات عادی با امضاء مدیر عامل معتبر می باشد.
اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، کامیونت، تریلر، مینی بوس و میدی باس با امضاء متفق دو نفر از هشت نفر، آقایان زعفر تنها پور خطبه سرا، محمد رضا دانشکوش، غلامرضا دفتری بشلی، مرتضی الهویی، ابوذر مصلحی، مجید رزاقی، سید امید مبرقع و خانم فرحناز طوبائی همراه با مهر شرکت معتبر است.
پxxxxxx۹ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1210056
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی عام به ‌شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۹/۶/۹۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
آقای غلامرضا دفتری بشلی دارای کد ملی شماره xxxxxxxxx۷ به نمایندگی شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا (سهامی خاص) به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ بسمت عضو هیئت مدیره و آقای سعید مدنی بسمت رئیس هیئت مدیره و آقای علی اصغر یقینی بسمت مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره برای باقی مانده دوره تصدی هیئت مدیره انتخاب گردیدند.
امضاء کلیه مکاتبات، اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور از جمله قراردادها، چک، سفته، برات، اظهارنامه، دادخواست، لوایح، وکالت نامه به ادارات راهنمائی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی و غیره با امضاء متفق آقای علی اصغر یقینی مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره آقایان سعید مدنی، محمدرضا دانش کوش، غلامرضا دفتری بشلی و مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است.
همچنین قرارداد فروش تمامی محصولات تولیدی و وارداتی با امضاء متفق مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضا متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است. مکاتبات عادی با امضاء مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف مدیرعامل معتبر می باشد اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون، کامیونت، تریلر، مینی بوس و میدی، باس با امضاء متفق دو نفر از هشت نفر، آقایان علی اصغر یقینی، محمدرضا دانش کوش، غلامرضا دفتری بشلی، مرتضی الهویی، ابوذر مصلحی، مجید رزاقی، سید امید مبرقع و خانم فرحناز طوبائی همراه با مهر شرکت معتبر است اختیارات هیئت مدیره به شرح مندرج در ماده ۳۷ اساسنامه به مدیرعامل تفویض گردید.
پxxxxxx۶ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1123270
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی‌عام به شماره ثبت۹۸۶۳ و شناسه ملی۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۰/۳/xxx۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به xxx۱ به تصویب رسید. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت تعیین شد. سازمان حسابرسی xxxxxxxxx۳۲ برای یکسال مالی انتخاب گردیدند.
پxxxxxx۸ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1123269
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل شرکت سهامی‌عام به شماره ثبت۹۸۶۳ و شناسه ملی۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۸/۳/xxx۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: محمدرضا دانش کوی xxxxxxxxx۶ بنمایندگی شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا xxxxxxxxx۶۳ برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره انتخاب گردیدند. بنابراین سعید مدنی بسمت رئیس هیئت مدیره و علی اصغر یقینی بسمت مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره انتخاب گردیدند و حق امضای کلیه مکاتبات اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور از جمله قراردادها چک سفته برات اظهارنامه دادخواست لوایح وکالت نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی به امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره آقایان سعید مدنی xxxxxxxxx۳ محمدرضا دانش کوش آرش کوشا و مرتضی الهویی با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل به امضای متفق دو عضو هیئت مدیره با مهر شرکت و قرارداد فروش تمامی محصولات تولیدی و وارداتی به امضای مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره و یا مهیار عسگریان با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل به امضای متفق دو عضو هیئت مدیره و یا یک عضو هیئت مدیره و مهیار عسگریان با مهر شرکت معتبر است و مکاتبات عادی به امضای مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف مدیرعامل معتبر است و اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی بوس و میدی باس با امضای متفق دو نفر از ۸ نفر آقایان علی اصغر یقینی xxxxxxxxx۹ محمدرضا دانش کوش xxxxxxxxx۶ و آرش کوشا xxxxxxxxx۹ مرتضی الهوئی xxxxxxxxx۵ مهیار عسگریان xxxxxxxxx۸۲ و مجید رزاقی و سیدامید مبرقع و خانم فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است. هیئت مدیره اختیارات خود را به شرح مندرج در صورتجلسه به مدیرعامل تفویض نمود.
پxxxxxx۷ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 749028
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزلسهامی عام ‌به شماره ثبت۹۸۶۳و شناسه ملی۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۷/۹۱ شرکت مزبورکه درتاریخ ۱۶/۷/۹۱ واصل گردید: اعضاء هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی به قرار ذیل انتخاب گردیدند: سعید مدنی به ک م xxxxxxxxx۳ به نمایندگی شرکت توسعه صنعتی نیوان ابتکار به ش م xxxxxxxxx۹۸ و نعمت اله پوستین دوز به ک م xxxxxxxxx۸ به نمایندگی شرکت مهندسی مشاور سازه گستر سایپا به ش م xxxxxxxxx۶۳ و علی اصغر یقینی به ک م xxxxxxxxx۹ به نمایندگی شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به ش م xxxxxxxxx۱۲ و آرش کوشا به ک مxxxxxxxxx۹ به نمایندگی مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به ش م xxxxxxxxx۱۰ و مرتضی الهویی به ک م xxxxxxxxx۵ به نمایندگی شرکت بازرگانی سایپا به ش م xxxxxxxxx۲۷ انتخاب گردیدند. بنابراین: سعید مدنی به سمت رئیس هیئت مدیره و نعمت اله پوستین دوز به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و علی اصغر یقینی به سمت مدیرعامل تعیین گردیدند. امضاء کلیه مکاتبات و اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از جمله چک سفته برات اظهارنامه و دادخواست لوایح وکالت نامه و نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و قراردادهای فروش تمامی محصولات تولیدی و وارداتی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره ویا مهیار عسگریان با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدره و یا یک عضو هیئت مدیره و مهیار عسگریان با مهر شرکت معتبر است مکاتبات عادی با امضای مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف مدیرعامل معتبر است و اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی بوس و میدی باس با امضای متفق دو نفر از هفت نفر علی اصغر یقینی و آرش کوشا و مرتضی الهویی و مهیار عسگریان و مجید رزاقی و سیدامید مبرقع و فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است.
پxxxxxxxxxxxxxxxxxx۱۷ اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10246782
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۷/۹۱ شرکت مزبورکه درتاریخ ۱۶/۷/۹۱ واصل گردید: اعضاء هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی به قرار ذیل انتخاب گردیدند: سعید مدنی به ک م xxxxxxxxx۳ به نمایندگی شرکت توسعه صنعتی نیوان ابتکار به ش م xxxxxxxxx۹۸ و نعمت اله پوستین دوز به ک م xxxxxxxxx۸ به نمایندگی شرکت مهندسی مشاور سازه گستر سایپا به ش م xxxxxxxxx۶۳ و علی اصغر یقینی به ک م xxxxxxxxx۹ به نمایندگی شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به ش م xxxxxxxxx۱۲ و آرش کوشا به ک م xxxxxxxxx۹ به نمایندگی مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به ش م xxxxxxxxx۱۰ و مرتضی الهویی به ک م xxxxxxxxx۵ به نمایندگی شرکت بازرگانی سایپا به ش م xxxxxxxxx۲۷ انتخاب گردیدند. بنابراین: سعید مدنی به سمت رئیس هیئت مدیره و نعمت اله پوستین دوز به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و علی اصغر یقینی به سمت مدیرعامل تعیین گردیدند. امضاء کلیه مکاتبات و اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از جمله چک سفته برات اظهارنامه و دادخواست لوایح وکالت نامه و نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و قراردادهای فروش تمامی محصولات تولیدی و وارداتی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره ویا مهیار عسگریان با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدره و یا یک عضو هیئت مدیره و مهیار عسگریان با مهر شرکت معتبر است مکاتبات عادی با امضای مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف مدیرعامل معتبر است و اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی بوس و میدی باس با امضای متفق دو نفر از هفت نفر علی اصغر یقینی و آرش کوشا و مرتضی الهویی و مهیار عسگریان و مجید رزاقی و سیدامید مبرقع و فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است. اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10413123
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۷/۹۱ شرکت مزبورکه درتاریخ ۱۶/۷/۹۱ واصل گردید: اعضاء هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی به قرار ذیل انتخاب گردیدند: سعید مدنی به ک م xxxxxxxxx۳ به نمایندگی شرکت توسعه صنعتی نیوان ابتکار به ش م xxxxxxxxx۹۸ و نعمت اله پوستین دوز به ک م xxxxxxxxx۸ به نمایندگی شرکت مهندسی مشاور سازه گستر سایپا به ش م xxxxxxxxx۶۳ و علی اصغر یقینی به ک م xxxxxxxxx۹ به نمایندگی شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به ش م xxxxxxxxx۱۲ و آرش کوشا به ک م xxxxxxxxx۹ به نمایندگی مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به ش م xxxxxxxxx۱۰ و مرتضی الهویی به ک م xxxxxxxxx۵ به نمایندگی شرکت بازرگانی سایپا به ش م xxxxxxxxx۲۷ انتخاب گردیدند. بنابراین: سعید مدنی به سمت رئیس هیئت مدیره و نعمت اله پوستین دوز به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و علی اصغر یقینی به سمت مدیرعامل تعیین گردیدند. امضاء کلیه مکاتبات و اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از جمله چک سفته برات اظهارنامه و دادخواست لوایح وکالت نامه و نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور و دفاتر اسناد رسمی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و قراردادهای فروش تمامی محصولات تولیدی و وارداتی با امضای متفق مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره ویا مهیار عسگریان با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت مدره و یا یک عضو هیئت مدیره و مهیار عسگریان با مهر شرکت معتبر است مکاتبات عادی با امضای مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف مدیرعامل معتبر است و اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی بوس و میدی باس با امضای متفق دو نفر از هفت نفر علی اصغر یقینی و آرش کوشا و مرتضی الهویی و مهیار عسگریان و مجید رزاقی و سیدامید مبرقع و فرحناز طوبایی با مهر شرکت معتبر است. اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 692066
آگهی اصلاحی
پیرو آگهی شمارهxxx۸۶/ت/۳۲ مورخ ۱۴/۵/۹۱ شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت xxx۳ وشناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ اعلام میدارد نوع شرکت سهامی عام صحیح میباشد و مراتب بدینوسیله اصلاح میگردد.
پxxxxxxxxxxxxxxxxxx۸۹ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 9905460
آگهی اصلاحی
پیرو آگهی شمارهxxx۸۶/ت/۳۲ مورخ ۱۴/۵/۹۱ شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت xxx۳ وشناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ اعلام میدارد نوع شرکت سهامی عام صحیح میباشد و مراتب بدینوسیله اصلاح میگردد.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10855889
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی خاص به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ۱۴/۴/۹۱ شرکت مزبور که در تاریخ۴/۵/۹۱ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی ۹۰ به تصویب رسید. سازمان حسابرسی به شناسه ملیxxxxxxxxx۳۲ سمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید. اعضاء هیئت‌مدیره به مدت ۲ سال به قرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به شناسه ملیxxxxxxxxx۱۲ و شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار به شناسه ملیxxxxxxxxx۹۸و شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به شناسه ملیxxxxxxxxx۱۰و شرکت بازرگانی سایپا یدک به شناسه ملیxxxxxxxxx۲۷ و شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا به شناسه ملیxxxxxxxxx۶۳

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 687576
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزلسهامی خاص به شماره ثبت ۹۸۶۳و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ۱۴/۴/۹۱ شرکت مزبور که در تاریخ۴/۵/۹۱ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی ۹۰ به تصویب رسید. سازمان حسابرسی به شناسه ملیxxxxxxxxx۳۲ سمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید. اعضاء هیئت مدیره به مدت ۲ سال به قرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به شناسه ملیxxxxxxxxx۱۲ و شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار به شناسه ملیxxxxxxxxx۹۸و شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به شناسه ملیxxxxxxxxx۱۰و شرکت بازرگانی سایپا یدک به شناسه ملیxxxxxxxxx۲۷ و شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا به شناسه ملیxxxxxxxxx۶۳
پxxxxxxxxxxxxxxxxxx۰۷ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 9927909
آگهی اصلاحی شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
پیرو آگهی صادره به شماره xxx۰۴/ت۳۲مورخ ۲۵/۵/xxx۰ کدملی مرتضی الهویی xxxxxxxxx۵ و مهیار عسگریان xxxxxxxxx۸ مجید قاسمیان بائی xxxxxxxxx۶ صحیح میباشد.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11728014
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام ‌به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۸/۴/۹۰ شرکت مزبور که در تاریخ ۲۶/۵/۹۰ واصل گردید: اساسنامه جدید مشتمل بر ۵۶ ماده و ۱۱ تبصره به تصویب رسید و جایگزین اساسنامه قبلی گردید.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11820805
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام ثبت ‌شده ‌به شماره ۹۸۶۳ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۸/۴/۹۰ شرکت مزبورکه درتاریخ ۱۹/۵/۹۰ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی ۸۹ بتصویب رسید. سازمان حسابرسی به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۲ بسمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10439732
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
باستناد صورتجلسه هیات مدیره مورخ ۱۵/۴/۹۰ امضاء کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور از جمله قرارداد بانکها چک سفته برات با امضاء متفق مدیرعامل و یک عضو از اعضاء هیات مدیره و یا مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء متفق دو عضو هیات مدیره و یا یک عضو هیات مدیره و مرتضی الویی به شناسه ملی xxxxxxxxx همراه با مهر شرکت معتبر است. امضاء سایر قراردادها با امضاء متفق مدیرعامل و یک عضو از اعضاء هیات مدیره و یا یک امضاء از محمدحسین ترابی به شناسه ملی xxxxxxxxx۱ یا محمدحسین مهدی به شناسه ملی xxxxxxxxx۶ و یا گاگیک کشیشیان به شناسه ملی xxxxxxxxx۴ همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء متفق دو عضو هیات مدیره همراه با مهر شرکت و یا یک عضو هیات مدیره و امضاء یکی از محمدحسین ترابی محمدحسین مهدی یا گاگیک کشیشیان همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. مکاتبات عادی با امضاء مدیرعامل و یا اشخاص مجاز از طرف ایشان همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی بوس میدی باس با امضاء متفق دو نفر از پنج نفر محمد شیخ الاسلامی به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ محمدحسین مهدی xxxxxxxxx۶ مهیار عسگریان به شناسه ملی xxxxxxxxx۸۲ مجید قاسمیان بائی به شناسه ملی xxxxxx۱ و مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. دادخواست اظهارنامه لوایح وکالت معرفی نماینده یا نمایندگان و سایر مکاتبات به محاکم قضایی و انتظامی سراسر کشور با امضاء مدیرعامل و در غیاب ایشان با امضاء متفق دو عضو هیات مدیره یا امضاء یک عضو هیات مدیره و یکی از مرتضی الهویی یا محمدحسین مهدی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره گذاری سراسر کشور در خصوص فک پلاک تعویض پلاک تغییر وضعیت اصلاح شناسنامه مالکیت خودرو تغییر مستاجر در رابطه با خودروهای فروخته شده به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی بصورت اقساطی و اجاره بشرط تملیک و قراردادهای فروش با اشخاص بصورت نقدی اقساطی و و اجاره بشرط تملیک و همچنین نامه به دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور در خصوص انتقال اسناد مالکیت خودروها به نام متقاضیان و خریداران اجاره بشرط تملیک معرفی نماینده جهت امضاء سند نقل و انتقال خودرو به نام اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی رهن و فک رهن وکالت و فسخ وکالت با امضاء متفق مدیرعامل و یک عضو هیات مدیره و یا یک امضاء از محمدحسین مهدی یا مرتضی الهویی و در غیاب مدیرعامل با امضاء متفق دو عضو هیات مدیره و یا یک عضو هیات مدیره و یک امضاء از محمدحسین مهدی و یا مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 9735674
آگهی اصلاحی شرکت سایپا دیزل سهامی عام ثبت شده به شماره ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
پیرو آگهی صادره به شماره xxx۰۵/ت۳۲ مورخ ۱۳/۱۰/۸۹ کد ملی احسان عسگری xxxxxxxxx۰ صحیح می‌باشد که بدینوسیله تصحیح می‌گردد.

اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 9578958
آگهی تغییرات شرکت سایپا دیزل سهامی عام به شماره ثبت ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به استناد صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ ۴/۱۰/۸۹ شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۰ به نمایندگی احمد صابری‌ظفرقندی به کدملی xxxxxxxxx۲ به سمت رئیس هیئت‌مدیره و شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا به شناسه ملی xxxxxxxxx۶۳ به نمایندگی نعمت‌اله پوستین‌دوز به کدملی xxxxxxxxx۸ به سمت نائب رئیس هیئت‌مدیره و شرکت بازرگانی سایپا یدک به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۷ به نمایندگی میرصالح سیدزاده‌اقدم به کدملی xxxxxxxxx۱ به سمت عضو هیئت‌مدیره و شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۲ به نمایندگی محمد شیخ‌الاسلامی به کدملی xxxxxxxxx۹ به سمت عضو و مدیرعامل و شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار به شناسه ملی xxxxxxxxx۹۸ به نمایندگی ناصر آقامحمدی به کدملی xxxxxxxxx۶ به سمت عضو هیئت‌مدیره برای بقیه مدت تصدی تعیین شدند. امضای کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور از جمله قراردادهای بانکها چک ـ سفته ـ برات با امضای متفق مدیرعامل و یک عضو از اعضای هیئت‌مدیره و یا مرتضی الهویی به کدملی xxxxxxxxx۵ همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت‌مدیره و یا یک عضو هیئت‌مدیره و مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت و امضای سایر قراردادها با امضای متفق مدیرعامل و یک عضو از اعضای هیئت‌مدیره و یا یک امضا از علیرضا فتوت به کدملی xxxxxxxxx۰ یا مهیار عسگریان به کدملی xxxxxxxxx۸ همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو عضو هیئت‌مدیره و یا یک عضو هیئت‌مدیره و امضای یکی از آقایان علیرضا فتوت و یا مهیار عسگریان همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. مکاتبات عادی با امضای مدیرعامل همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون ـ کامیونت ـ تریلر ـ مینی‌بوس ـ میدی‌باس با امضای متفق دو نفر از شش نفر آقایان محمد شیخ‌الاسلامی ـ مهیار عسگریان ـ احسان عسگری به کدملی xxxxxxxxx و رحمان محمدی به کدملی xxxxxxxxx۰ ـ مجید قاسمیان‌بائی به کدملی xxxxxxxxx۶ ـ مرتضی الهوئی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. دادخواست و اظهارنامه و لوایح و وکالت معرفی نماینده یا نمایندگان و سایر مکاتبات به محاکم قضایی به انتظامی سراسر کشور با امضای مدیرعامل در غیاب ایشان با امضای متفق غفار علیزاده به کدملی xxxxxxxxx۵ و مهرداد صمدی‌شمامی به کدملی xxxxxxxxx۲ همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. نامه به ادارات راهنمایی و رانندگی و شماره‌گذاری سراسر کشور درخصوص فک پلاک ـ تعویض پلاک ـ تغییر وضعیت ـ اصلاح شناسنامه مالکیت خودرو ـ تغییر مستاجر در رابطه با خودروهای فروخته شده و اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی به صورت اقساطی و اجاره به شرط تملیک و قراردادهای فروش خودرو به اشخاص به صورت نقدی ـ اقساطی ـ اجاره به شرط تملیک و همچنین نامه به دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور درخصوص انتقال اسناد مالکیت خودرو به نام متقاضیان و خریداران اجاره به شرط تملیک ـ معرفی نماینده جهت امضا سند نقل و انتقال خودرو و اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی ـ رهن و فک رهن ـ وکالت و فسخ وکالت با امضای متفق مدیرعامل و یک عضو از اعضای هیئت‌مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب هر یک از اعضا با امضا یک عضو هیئت‌مدیره و یک امضا از آقایان غفار علیزاده و یا مهرداد صمدی‌شمامی و یا مرتضی الهویی همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. اختیارات هیئت‌مدیره در بندهای ۱ الی ۴ و ۶ الی ۱۸ از ماده ۵۳ اساسنامه به مدیرعامل تفویض گردید.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11263541
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام ثبت شده به شماره۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ۲۳/۴/۸۹ شرکت مزبورکه در تاریخ ۱۲/۵/۸۹ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۸۸ به تصویب رسید. سازمان حسابرسی به سمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید. اعضاء هیئت‌مدیره به مدت ۲ سال به قرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا ـ شرکت مهندسی و مشاور سازه گستر سایپا ـ شرکت بازرگانی سایپا یدک ـ مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا ـ شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11506374
آگهی اصلاحی در شرکت سایپا دیزل سهامی‎عام ثبت شده به شماره ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
پیرو آگهی تصمیمات شماره xxx۷۲/ت۳۲ مورخ ۲۶/۷/۸۸ سازمان حسابرسی به سمت بازرس قانونی انتخاب گردید که بدینوسیله اصلاح می‎گردد.

اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10845487
آگهی تصمیمات شرکت سایپا دیزل سهامی عام ثبت شده به شماره ۹۸۶۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۰۵۶۲۹
به موجب صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ ۱۷/۴/۸۸ به موجب حکم صادره امیرحسین جابرانصاری به جای عبدالرضا سپهوند به نمایندگی از شرکت بازرگانی سایپا یدک برای بقیه مدت تصدی انتخاب گردیدند. همایون ریاحی‌چالشتری به سمت رئیس هیئت‌مدیره و احمدرضا صابری‌ظفرقندی به سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و علی ملک به سمت مدیرعامل برای بقیه مدت تصدی تعیین گردیدند. امضاء کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از جمله قراردادها چکها، سفته، برات و غیره با امضاء علی ملک مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت‌مدیره و احمد صابری‌ظفرقندی و همایون ریاحی‌چالشتری و محمد کبریتی و امیرحسین جابرانصاری و در غیاب مدیرعامل با امضاء دو نفر عضو هیئت‌مدیره همراه بامهر شرکت و همچنین چکها با امضاء مرتضی الهویی به اتفاق یکی از اعضاء هیئت‌مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد. اسناد مالکیت محصولات تولیدی و وارداتی اعم از کامیون کامیونت تریلر مینی‌بوس و میدی‌ باس با امضاء متفق دو نفر از ۶ نفر عبدالرضا سپهوند و محمدرضا آقایی و رحمان محمدی و مجید قاسمیان‌بائی و مهیار عسگریان و سیدامید مبرقع همراه با مهر شرکت معتبر است. نامه به ادارات راهنمائی و رانندگی و شماره‌گذاری سراسرکشور در خصوص فک پلاک ـ تعویض پلاک ـ تغییر وضعیت ـ اصلاح شناسنامه مالکیت ـ تغییر مستاجر و غیره در رابطه با خودروهای فروخته شده به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی بصورت اقساطی و اجاره به شرط تملیک و همچنین نامه‌ به دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور در خصوص انتقال اسناد مالکیت خودرو به نامه متقاضیان و خریداران اجاره به شرط تملیک معرفی نماینده جهت امضاء سند و انتقال خودرو به نام اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی رهن وفک رهن وکالت و غیره با امضاء یکی از آقایان غفار علیزاده و مهرداد صمدی به اتفاق یکی از اعضاء‌هیئت‌مدیره علی ملک‌ و احمد صابری‌ظفرقندی و همایون ریاحی‌چالشتری و محمد کبریتی و امیرحسین جابرانصاری همراه با مهر شرکت معتبر است و دادخواست اظهارنامه و لوایح معرفی نماینده و یا نمایندگان و سایر مکاتبات به محاکم قضایی و مراجع قضایی و مراجع انتظامی سراسر کشور با امضاء‌ غفار علیزاده و مهرداد صمدی متفقا یا منفردا همراه بامهر شرکت معتبر است.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور

نام شما :

ایمیل :

نظر شما :


تبلیغات