نفت پارس

شرکت نفت پارس (شرکت سهامی عام)

شناسه ملی 10100302746
17
افراد
42
آگهی‌ها
6388
شماره ثبت
1337/9/15
تاریخ تأسیس
بسمه تعالی
ایجاد یک صنعت نو در کشور، و منطقه ای که با چنان صنعتی بیگانه باشد، کاریست کارستان که بخشی از تاریخ صنعت کشور و منطقه را در جهان تعریف می کند.
این اتفاق درباره صنایع انگشت شماری در کشور، به واقعیت پیوسته که یکی از مهمترین آنها، صنعت روانکاری است. تا پیش از دهه 40 شمسی یا دهه 60 میلادی، صنعتی به نام صنعت روانکاری در ایران وخاورمیانه وجود نداشت. در ایران که خود خواستگاه نفت بود و پالایشگاه آبادان بزرگترین پالایشگاه جهان را در آن روزگار در جنوب کشور در اختیار داشت، تا چند دهه پس از تاسیس پالایشگاه بخش اعظم روانکارهای مورد مصرف، از خارج و بیشتر توسط شرکتهای وابسـته به کنسرسیوم وارد کشور می شد.
بعد ها و پس از گذشت یکی دو دهه و با توسعه پالایشگاه آبادان واحد تولید روغن در این پالایشگاه ایجاد و برای اولین بار تولید روانکارها در این بخش به اصطلاح دولتی شروع شد. هرچند از مقدار و تنوع روانکارهای تولیدی در پالایشگاه نفت آبادان، اطلاعی در دست نیست(پژوهشی هم در این زمینه به طور مستند وجود ندارد)، لیکن واردات روانکارهای خارجی به کشور همچنان ادامه داشت، آن هم دست کم در سطحی که نیازهای محدود آن زمان رامرتفع کند.
اگرچه در جزئیات نمی توان به طور دقیق وارد شد، اما اندیشه ایجاد پالایشگاهی که منحصرا روانکار تولید کند، کم و بیش در میان دست اندرکاران صنایع ریشه دوانده بود تا اینکه سرانجام قرعه فال به نام مهندس جوان و تحصیل کرده یکی از خاندان مشهور تهرانی زده شد که با استفاده از توان مالی و نفوذ و اعتبار خود مقدمات تاسیس شرکت را فراهم ساختند.
اسناد معتبری در چگونگی رایزنی در ایجاد این پالایشگاه در اختیار نیست، ولی می توان گمانه زنی کرد که تا پیش از تاسیس شرکت نفت پارس، مذاکراتی طولانی و بحث انگیز برای ایجاد چنین شرکتی میان بنیانگزار و مسئولان دولتی وقت و شرکت ملی نفت ایران در جریان بوده است. بیشتر هم به این دلیل که در آن سالها، نبض و نظام فعالیتها در صنعت نفت در اختیار خارجیان بود و این باور در اذهان همگان اعم از دولتیان و صنعتگران و حتی پاره ای از روشننفکران وجود داشت، که این قبیل کارها از عهده ما ساخته نیست!
در چنین شرایطی سرانجام اول آذر ماه 1337 مطابق با 22 نوامبر 1959 میلادی شرکت نفت پارس به طور رسمی تاسیس شد که پیشینه آنرا در ادامه این گزارش تحقیقی ملاحظه می کنید.
در تاریخ دوم دیماه 1337، هنگامی که روزنامه رسمی کشور به شماره 4039 در تهران منتشر شد. در صفحه 4 آن توجه مخاطبان روزنامه به آگهی تاسیس شرکت نفت پارس که در ستون دوم این صفحه درج شده بود، جلب شد.
این آگهی تقریبا 164 کلمه ای سرآغاز تاسیس شرکتی بود که همینک در پایان پنجاهمین سال فعالیت به عنوان یک شرکت معتبر و مهم، و صاحب پالایشگاه تولید روانکار خصوصی در ایران و خاورمیان شناخته می شود.
در باره موضوع شرکت و سرمایه اولیه در آگهی رسمی شرکت نفت پارس که به شماره10544 اداره ثبت شرکت ها و علائم تجاری و اختراعات به ثبت رسیده می خوانیم.
به منظور ایجاد کارخانجات تهیه مواد و محصولات نفتی و ساختمان تصفیه خانه های نفت و سایر عملیات تجاری با رعایت قوانین مربوطه شرکتی به نام شرکت سهامی نفت پارس که سرمایه آن مبلغ 150 میلیون ریال تعیین گردیده و به 15 هزار سهم 10 هزار ریالی با نام تقسیم و یک ثلث بهای اسمی آن نقدا پرداخت شده و طبق اظهار در تحویل و در اختیار مدیران شرکت می باشد و بقیه تعهدی است، از تاریخ اول اذرماه 1337 به مدت نا محدود در تهران خیابان فردوسی، ساختمان امینی تشکیل گردید و موضوع شرکت براساس ماده دو اساس نامه عبارت است از:
الف: ایجاد کارخانجات تهیه مواد و محصولات نفتی و ساختمان تصفیه خانه های نفت در نقاط مختلف کشور و واردات مواد و محصولات نفتی، بسته بندی، توزیع، حمل ، فروش و صادرات مواد و محصولات نفتی و آنچه مربوط به مواد نفتی و هیدروکربورها می باشد که برای شرکت لازم به نظر می رسد یا بعدا هیئت مدیره و یا شرکاء لازم بدانند.(با رعایت قوانین مربوطه).
ب: تصدی هرنوع عملیات تولیدی و معاملات مربوط به آن که طبق تشخیص هیئت مدیره شرکت متضمن منافع شرکت باشد یا به نحوی از انحاء موجبات ازدیاد حقوق شرکت یااموال آن را فراهم بنماید، بلاخص نسبت به تولید مواد.
ج: ساخت عمارت و کارخانه ها به نحوی که مقصود شرکت راعملی سازد.
د: اقدام به عملیات مذکور در فوق اصالتا و وکالتا ویا غیر مستقیم ویا به وسیله تعیین نماینده یا غیر آن در تمام نقاط دنیا و یا به وسیله عقد قرارداد به واگزاری کار به پیمانکاران یا به وسیله هیئت های نمایندگی یا به وسیله تاسیس شرکت ها ویا از طریق مشارکت با افراد حقیقی و حقوقی یا مبادرت به هر نوع عملی که قانونا مجاز باشد و به هر نحوی که قانون به صراحت منع نکرده باشد.
تاسیس شرکت نفت پارس به عنوان اولین تولید کننده غیر دولتی روانکار مصادف با ایامی است که در کشور ما، شرکت ملی نفت ایران از طریق پالایشگاه نفت ابادان چند نمونه از روانکارها را تولید می کرد و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می داد.
نوع شرکت بر اساس ماده یک اساسنامه، نوع شرکت سهامی عام بود، شرکت از سال 1341 در سازمان بورس اوراق بها دار تهران پذیرفته شده است.
تولیدات اولیه: پس از انتشار آگهی رسمی، شرکت نفت پارس در کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج اقدام با ایجاد تاسیسات پالایشگاه تصفیه و تولید روانکارها می کند و در دو سال بعد، در تاریخ سوم دی ماه 1339 روزنامه کیهان در شماره 5254، خبری به این مضمون درج می کند:"پالایشگاه شرکت نفت پارس در تهران، به زودی فعالیتهای خود را شروع خواهد نمود".
در ادامه این تیترخبری، می خوانیم:" پالایشگاه شرکت نفت پارس از جمله مؤسسات و کارخانجات ملی است که برای اولین بار در امور مربوطه به نفت و با سرمایه شخصی افتتاح و شروع به کار خواهد نمود. فعالیت عمده این پالایشگاه تصفیه و تقطیر مواد سنگین نفت خام است که تا کنون مقداری از آن به وسیله کشورهای دیگر تهیه و به ایران فرستاده می شد. محصول مختلف کارخانه مزبور انواع روغن گریس و روغن موتور و پارافین جامد برای مصرف بازارهای داخلی و خارجی است".
بهره برداری از پالایشگاه
همزمان با انتشار خبرهای مربوط به گشایش پالایشگاه نفت پارس در مطبوعات کشور و در سال 1339 نخستین محصولات تولیدی این پالایشگاه شامل روغن موتور، گریس، پارافین جامد و حشره کش وارد بازار داخلی شده و با استقبال مصرف کنندگان مواجه گردید.
از ان پس در آگهی های مختلفی که از سوی شرکت در مطبوعات درج شده، محصولات نفت پارس به عموم مردم معرفی می شود. یکی از قدیمی ترین آگهی هایی که در این زمینه در روزنامه اطلاعات دوشنبه 19 شهریور درج شده شش نوع محصول شرکت شامل پارس اویل برای موتور های بنزینی ، پارس گریس ، پارس اویل اچ – دی برای موتور های سنگین دیزلی، پارس دوک برای کارخانه های نساجی وروغن دنده پارس معرفی شده و شرکت علاوه بر روانکارهای تولیدی خود ،‌ نوع مصرف آن را به مشتریان یاد آور می شود . در آن زمان محل شرکت درخیابان جمهوری ( خیابان شاه سابق ) میدان جمهوری ، شماره 778 قرار داشت و تلفن های تهران 5 رقمی بوده است .
گزارش رسمی در اواخر شهریور ماه 1341 ، مدیر عامل وقت شرکت در یک گزارش رسمی که روزنامه نغمه دنیا ، شماره 50 ، تاریخ 5 مهردرج شده اعلام می کند که طی سال 1338 حدود 500 میلیون ریال وطی سال 1339 حدود 400 میلیون ریال ارز برای ورود فرآورده های روانکار از خارج هزینه شده ،‌در حالیکه این طرح ( ایجاد پالایشگاه نفت پارس ) با صرف هزینه 220 میلیون ریال عملی شده است .
در همین گزارش ظرفیت تولید پالایشگاه نفت پارس ( در سال 1341 ) را معادل 20 هزار تن انواع روغن موتور ،‌2هزار تن انواع گریس و2هزار تن پارافین جامد و یک محصـول جانبی شامل حشره کش اعلام می کند و نوید می دهد که بزودی محصولات جدید پالایشگاه به بازار خارجی عرضه می شود .
مشارکت با شرکت شل : توسعه شرکت و مشارکت و همکاری با شرکت شل در سال 1340 اتفاق می افتد . به نقل از بولتن شرکت به تاریخ مرداد ماه 1344 ، در آبان ماه 1340 شرکت نفت پارس با شرکت شل مارکتس خاورمیانه قرار دادی منعقد می کند که بر اساس آن پالایشگاه نفت پارس روغن وگریس خود را با استفاده از ادتیوهای مورد تایید کارشناسان شل تولید کند.
پالایشگاه موفق به تهیه تولیدات خود با استانداردهای بین المللی شل می شود و این شرکت با اعزام کارشناسان خود ، آموزش متخصصان ایرانی را در زمینه های تولید روغن های پیشرفته ( بر اساس قرار داد یاد شده ) آغاز می کند.
هیات مدیره اول و بنیانگذاران: اعضای نخستین هیات مدیره بنیانگذاران شرکت نفت پارس به شرح زیر ثبت شده است .
عبدالعلی فرمانفرمائیان رئیس هیات مدیره
سیروس فرمانفرمائیان نایب رئیس
فاروق فرمانفرمائیان خزانه دار
محمد حسین فیروز بازرس شرکت
کاوه فرمانفرمائیان بازرس شرکت
ابوالبشر فرمانفرمائیان مدیر عامل اداری
وارطان آزاریان مدیر فنی
فرآورده های به روز
مدارک و شواهد موجود نشان می دهد که از همان ابتدای تاسیس به لحاظ شراکت با کمپانی شل، پالایشگاه موفق به تهیه تولیدات خود با استاندارد های بین المللی می شود و این شرکت با اعزام کارشناسان خود ، آموزش متخصصان ایرانی را در زمینه های تولید روغن های پیشرفته ( بر اساس قرار داد یاد شده ) آغاز می کند .
با این اقدام وبر اثر آموزش های فنی و تخصصی دیگر، شرکت نفت پارس نخستین مجموعه روانکاری در صنعت کشور است که فناوری های مربوط به تولید فرآورده های روانکار را به کشور منتقل کرده و صد ها مهندس و کارشناس را در طول خدمت در این شرکت با فناوری های به روز، و ساخت و تولید روانکارها آشنا کرده است . در حال حاضر نیز این روند در ارتباط با فناوری های پیچیده نوین مانند نانو فناوری ادامه دارد و به همین دلیل است که محصولات شرکت ، همواره ممتاز و مطابق با استاندارد های جهانی شناخته می شود .
در این زمینه دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله شواهد ارزنده است : از ابتدای تاسیس شرکت وپس از آغاز همکاری با شرکت شل ، گواهینامه های متعددی در راستای اعتبار محصولات نفت پارس به شرکت اهداشده که از قدیمی ترین آنها گواهینامه های کارخانجات مرسدس بنز آلمان، وزارت دفاع انگلیس وکمپانی کاترپیلار برای روغن موتور پارس کیان ،اس -1 است . این روغن در زمان خود (40سال پیش ) تنها روغن قابل استفاده در موتورهای دیزلی، با کارکرد 4 هزار کیلومتر بود.

شرکت‌های مادر نفت پارس

در این بخش تمامی شرکت‌هایی که در نفت پارس دارای سمت رسمی بوده و هستند را مشاهده می‌کنید. برای دسترسی به این بخش به سطح خبرنگاری نیاز دارید.

شرکت‌های زیرمجموعه نفت پارس

در این بخش تمامی شرکت‌هایی که نفت پارس در آن‌ها دارای سمت رسمی بوده و هستند را مشاهده می‌کنید. برای دسترسی به این بخش به سطح خبرنگاری نیاز دارید.

علائم تجاری

پارس ارس
پارس ارس PARS ARASS
1382/3/17
پارس
پارس CNG
1384/12/19
PARS PAYA
1385/3/20
PARS CNG
1385/3/20
PARS SUPER DJAM
1385/3/21
pars engin oil do - zamaneh
1385/3/23
PARS ENGINE OIL DO- ZAMANEH
1385/3/24
PARS OIL ENGINE OIL PARS ARASS
1385/3/24
PARS PAYA
1385/3/27
PARS CNG
1385/3/27
PARS SUPER KIAN
1385/3/28
PARS MEDUSS EPS
1385/4/17
PARS MEDUSS EP
1385/4/17
PARS MEDUSS EPS
1385/4/19
PARS MEDUSS EP
1385/4/19
پارس سوپر كيان ويژه
پارس سوپر كيان ويژه PARS SUPER KIAN VIJEH
1386/12/22
پارس دو زمانه ويژه
پارس دو زمانه ويژه PARS DOZAMANUNEH VIJEH
1386/12/22
پارس انتقال حرارت
پارس انتقال حرارت PARS ENTEGHAL HARARAT
1386/12/26
پارس رابر پارافينيك
پارس رابر پارافينيك PARS RUBBER PARAFFINIC
1386/12/26
پارس روغن
پارس روغن PARS ROGHAH
1386/12/25
پارس اترك ويژه
پارس اترك ويژه PARS ATRAK VIJEH
1386/12/25
پارس يخساز
پارس يخساز PARS YAKHSAZ
1386/12/25
پارس رول
پارس رول PARS ROLL
1386/12/28
پارس انتقال اتوماتيك ويژه
پارس انتقال اتوماتيك ويژه PARS ENTEGHAL AUTOMATIC VIJEH
1387/1/19
پارس لنج
پارس لنج PARS LENJ
1387/1/19
پارس ياتاقان
پارس ياتاقان PARS YATAGHAN
1387/2/15
پارس دوام اي پي
پارس دوام اي پي PARS DAVAM EP
1387/2/16
پارس ديزل ترابر
پارس ديزل ترابر PARS DIESEL TARABAR
1387/2/16
پارس پاسار ديزل
پارس پاسار ديزل PARS PASSAR DIESEL
1387/2/15
پارس نيرو ديزل
پارس نيرو ديزل PARS NIROO DIESEL
1387/2/17
پارس مولد
پارس مولد PARS MOVALLED
1387/2/17
پارس موم
پارس موم PARS MOOM
1387/2/18
پارس دنده صنعتي
پارس دنده صنعتي PARS DANDEH SANATI
1387/2/16
پارس فرايند تاير
پارس فرايند تاير PARS FARAYAND TIRE
1387/4/4
پارس سهند ممتاز
پارس سهند ممتاز PARS SAHAND MOMTAZ
1387/4/3
پارس سوپر پايدار
پارس سوپر پايدار
1388/3/26
پارس سوپر پيشران
پارس سوپر پيشران
1388/5/28
پارس سوپر پايا
پارس سوپر پايا
1388/5/28
پارس سوپر پيشرو
پارس سوپر پيشرو
1388/5/28
PARS MEDUSS - EP
1389/4/16
PARS SUPER KYAN
1389/4/16
PARS BENTONITE
1389/4/16
پارس پر كار ديزل
پارس پر كار ديزل
1389/4/22
PARS CHASSIS
1389/4/22
PARS MEDUSS-EPS
1389/4/22
PARS BABAK
1389/4/23
پارس پرتو ديزل
پارس پرتو ديزل
1389/4/26
پارس توانا ديزل
پارس توانا ديزل
1389/4/26
پارس آرمان ديزل
پارس آرمان ديزل
1389/4/26
پارس مولد ژنراتور
پارس مولد ژنراتور
1389/9/28
PARS BABAK VIDGEH
1389/4/27
PARS SUPER JAM
1389/4/27
روغن موتور افروز
روغن موتور افروز
1380/2/29
روغن موتور آرام
روغن موتور آرام
1380/4/4
شكيب
شكيب
1379/10/3
روغن موتور بي تا
روغن موتور بي تا
1380/2/29
توانا
توانا
1379/9/27
روغن توفان
روغن توفان
1379/11/16
روغن موتور آرمان
روغن موتور آرمان
1380/4/4
روغن كوهرنگ
روغن كوهرنگ
1379/11/11
كوهسار
كوهسار
1379/9/30
روغن موتور پاژن
روغن موتور پاژن
1380/2/29
روغن موتور استقلال
روغن موتور استقلال
1380/2/29
روغن موتور پايدار
روغن موتور پايدار
1380/2/29
روغن تابناك
روغن تابناك
1379/10/3
روغن اوج
روغن اوج
1379/11/16
روغن بيستون
روغن بيستون
1379/11/16
روغن بي همتا
روغن بي همتا
1379/11/16
پارس تيبا پيشرو
پارس تيبا پيشرو
1389/9/14
پارس تيبا چهار فصل
پارس تيبا چهار فصل
1389/9/14
روغن گوهران
روغن گوهران
1379/11/11
كيوان
كيوان
1379/10/3
پارس طلائي
پارس طلائي
1390/5/9
پارس اكتان
پارس اكتان
1390/5/18
پارس كلينر
پارس كلينر PARS CLEANER
1390/6/20
پارس ايستا
پارس ايستا
1390/8/23
پارس ترمز
پارس ترمز
1390/8/23
پارس شويان
پارس شويان
1390/8/23
پارس ليتيم كمپلكس اي پي
پارس ليتيم كمپلكس اي پي
1391/3/10
پارس ليتيم كمپلكس
پارس ليتيم كمپلكس
1391/3/10
پارس آلومينيوم كمپلكس
پارس آلومينيوم كمپلكس
1391/3/10
پارس اقيانوس 50
پارس اقيانوس 50
1394/3/16
پارس لنج 30
پارس لنج 30
1394/3/16
پارس دريا 30
پارس دريا 30
1394/3/16
پارس موج 40
پارس موج 40
1394/3/16
پارس موج
پارس موج X
1394/5/1
پارس يخسار
پارس يخسار
1394/9/1
پارس موج 30
پارس موج 30
1394/10/8
پارس ورسك
پارس ورسك
1394/11/20
پارس تابناك
پارس تابناك
1395/4/5
پارس كوهرنگ
پارس كوهرنگ
1395/4/5
پارس يگانه
پارس يگانه
1395/4/5
پارس كيوان
پارس كيوان
1395/4/5
پارس آوج
پارس آوج
1395/4/8
پارس افروز
پارس افروز
1395/4/8
پارس پايا
پارس پايا
1395/4/8
پارس آرام
پارس آرام
1395/4/8
پارس پرتو
پارس پرتو
1395/4/8
روغن موتور پارس باستان
روغن موتور پارس باستان
1395/4/14
پارس آرمان
پارس آرمان
1395/4/14
پارس پايدار
پارس پايدار
1395/4/14
پارس سرخس
پارس سرخس
1395/4/14
پارس بي همتا
پارس بي همتا
1395/4/14
پارس توانا
پارس توانا
1395/4/14
پارس توسكا
پارس توسكا
1395/4/14
پارس مزدا
پارس مزدا
1395/4/14
پارس گوهران
پارس گوهران
1395/4/14
پارس پاژن
پارس پاژن
1395/5/5
پارس اوج
پارس اوج
1395/5/5
پارس بيستون
پارس بيستون
1395/5/5
پارس رويين
پارس رويين
1395/5/5
پارس غزال
پارس غزال
1395/5/5
پارس توفان
پارس توفان
1395/5/5
پارس شكيب
پارس شكيب
1395/5/5
پارس اروند
پارس اروند
1395/5/5
پارس كوهين
پارس كوهين
1395/5/5
پارس جنبش
پارس جنبش
1395/5/5
پارس كوهسار
پارس كوهسار
1395/5/5
روغن موتور پارس استقلال
روغن موتور پارس استقلال
1395/5/5
پارس پاك سوز
پارس پاك سوز PARS PAK SOUZ
1395/5/14
پارس پاك
پارس پاك PARS PAK
1395/5/14
پارس
پارس CNG
1395/5/14
شركت نفت پارس  .
شركت نفت پارس . PARS OIL CO
1395/5/14
پارس دوزمانه
پارس دوزمانه engine oil شركت نفت پارس و روغن موتور پارس يك ليتري
1395/5/15
پارس پيشران
پارس پيشران pars pishran
1396/10/2
پارس ترانسفرمر
پارس ترانسفرمر PARS TRANSFORMER
1396/10/2
پارس تكسوار
پارس تكسوار PARS TAKSAVAR
1396/10/2
پارس تكرو
پارس تكرو PARS TAKRO
1396/10/2
پارس نانو
پارس نانو PARS NANO
1396/10/2
4AT پارس4AT
4AT پارس4AT PARS
1396/11/21
فلومكس
فلومكس flowmax
1396/11/29
اكسومكس
اكسومكس exomax
1396/11/29
شركت نفت پارس
شركت نفت پارس PARS OIL CO
1396/12/2
1397/12/21
فلومكس
فلومكس flowmax
1397/12/22
روغن موتور پارس ارس يك ليتري  شركت نفت پارس  20
روغن موتور پارس ارس يك ليتري شركت نفت پارس 20 w50 engine oil
1397/4/17
پارس موج
پارس موج XL40
1397/2/1
FLOWmax MOTOR OIL
1397/8/23
EXXOMAX
1397/1/14
پارس كلينر
پارس كلينر PARS CLEANER
1397/11/25
فلومكس اي تي اف ام وي
فلومكس اي تي اف ام وي FLOWMAX ATF MV
1397/11/27
فلومكس اي دبليو وان
فلومكس اي دبليو وان FLOWMAX AW1
1397/11/27
پارس 13 او ام
پارس 13 او ام PARS OM 13
1398/2/29
پارس آئرو گريس 17   17
پارس آئرو گريس 17 17 PARS AERO GREASE
1398/2/30
فلو مكس
فلو مكس Flow max
1398/2/7
فلو مكس روغن صنعتي
فلو مكس روغن صنعتي Flow max Industrial oil
1398/2/7
فلو مكس روغن دنده
فلو مكس روغن دنده Flow max Gear OIL
1398/2/7
فلو مكس ضد يخ
فلو مكس ضد يخ Flow max Anti Freeze
1398/2/7

آگهی های روزنامه رسمی

آگهی 14672632
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۰۵/۰۳/xxx۸ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به سال xxx۷ مورد تصویب قرار گرفت . موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بعنوان بازرسان قانونی شرکت برای مدت یک سال انتخاب گردید . روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب گردید . پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14613657
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۸/۱۲/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : مرتضی یوسفی به شماره ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از طرف شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ به سمت رئیس هیئت مدیره مهرداد کارگری به شماره ملی xxxxxxxxx۸ به نمایندگی از طرف شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره حمیدرضا خلیلی به شماره ملی xxxxxxxxx۷ به نمایندگی از طرف شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل علی کرامتی به شماره ملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی از طرف شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۲ به سمت عضو هیئت مدیره بهزاد نجارنژاد اصل به شماره ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی از طرف شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ به سمت عضو هیئت مدیره انتخاب گردیدند . کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک٬ سفته ، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد . کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است . اختیارات هیئت مدیره به شرح ذیل به مدیرعامل تفویض گردید : ۱ نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام ، کلیه ادارات دولتی و غیردولتی ، موسسات عمومی ، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی ، ۲ پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره ، ۳ نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت ، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه . تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره ، ۴ پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب ، ۵ پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب ، ۶ پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب ، ۷ دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت ، ۸ صدور ، ظهرنویسی ، قبولی ، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی ، برابر آیین نامه معاملات ، ۹ انعقاد هر نوع قرارداد ، تغییر ، تبدیل ، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات ، ۱۰ عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات ، ۱۱ اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع ، نام یا علائم تجاری و صنعتی ، کپی رایت ، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات ، ۱۲ به امانت گذاردن هر نوع سند ، مدرک ، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها با اخذ مجوز هیئت مدیره ، ۱۳ تحصیل تسهیلات از بانکها ، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره ، ۱۴ رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره ، ۱۵ اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده ، درهریک از دادگاهها ، دادسراها ، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ، از طرف شرکت ؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری ؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام ، از جمله حضور در جلسات ، اعتراض به رای ، درخواست تجدید نظر ، فرجام ، واخواهی و اعاده دادرسی ، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند ، تعیین جاعل ، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب ( با حق صلح یا بدون آن ) ؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور ، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها ، تعیین مصدق و کارشناس ، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر ، اقرار در ماهیت دعوا ، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث ، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها ، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث ، قبول یا رد سوگند ، تامین خواسته ، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم ، ۱۶ مصالحه و سازش ، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا با اخذ مجوز قبلی هیئت مدیره ، ۱۷ تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور ، ۱۸ تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس ، ۱۹ تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس ، ۲۰ پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره ، ۲۱ ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره ، ۲۲ ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره ، ۲۳ ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره ، ۲۴ تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب ، ۲۵ تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی ، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره ، ۲۶ اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه . پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14529613
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۱/۱۰/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد : شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ و شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ و شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۲ و شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ و شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 14100518
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۰/۰۳/xxx۷ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد. ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/xxx۶ به تصویب رسید. موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ به عنوان بازرس قانونی برای مدت یکسال مالی انتخاب گردید. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13950367
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۴/۱۱/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای غلامرضا سلیمانی امیری به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به جای آقای محمد ابوئی اردکان بعنوان نماینده عضو حقوقی هیئت مدیره منصوب گردیدند. سمت اعضاء هیئت مدیره به شرح ذیل تعیین گردید: آقای غلامرضا سلیمانی امیری xxxxxxxxx۴ نماینده شرکت سرمایه گذاری ملی ایران xxxxxxxxx۷۹ رئیس هیئت مدیره آقای مجتبی حسنی سعدی xxxxxxxxx۲ نماینده شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر xxxxxxxxx۱۴ نایب رئیس هیئت مدیره آقای حمید رضا خلیلی xxxxxxxxx۷ نماینده شرکت توسعه حفاری تدبیر xxxxxxxxx۵۰ عضو هیئت مدیره و مدیرعامل آقای مرتضی یوسفی xxxxxxxxx۶ نماینده شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا xxxxxxxxx۱۹ عضو هیئت مدیره آقای علی کرامتی xxxxxxxxx۴ شرکت شیمیایی مدبران شیمی xxxxxxxxx۴۲ عضو هیئت مدیره امضاهای مجاز: کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارات تفویضی هیئت مدیره به مدیرعامل بشرح زیر است نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام، کلیه ادارات دولتی و غیردولتی، موسسات عمومی، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره، نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره، پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب، دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت، صدور، ظهرنویسی، قبولی، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی، برابر آیین نامه معاملات، انعقاد هر نوع قرارداد، تغییر، تبدیل، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات، عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات، اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع، نام یا علائم تجاری و صنعتی، کپی رایت، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، به امانت گذاردن هر نوع سند، مدرک، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، تحصیل تسهیلات از بانکها، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره، رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره، اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده، درهریک از دادگاهها، دادسراها، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، از طرف شرکت؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام، از جمله حضور در جلسات، اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، فرجام، واخواهی و اعاده دادرسی، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن)؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها، تعیین مصدق و کارشناس، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر، اقرار در ماهیت دعوا، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث، قبول یا رد سوگند، تامین خواسته، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم، مصالحه و سازش، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا و امور مشابه دیگر. تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور، تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس، تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره، اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13801160
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۰۵/۰۷/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای مجتبی حسنی سعدی کدملی xxxxxxxxx۲ به نمایندگی از شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت رئیس هیئت مدیره و آقای محمد ابوئی اردکان کدملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری ملی ایران شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و آقای حمیدرضا خلیلی کدملی xxxxxxxxx۷ به نمایندگی از شرکت توسعه حفاری تدبیر شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ به سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل و آقای مرتضی یوسفی کدملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ به سمت عضو هیئت مدیره و آقای علی کرامتی کدملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی از شرکت شیمیایی مدبران شیمی شناسه ملی xxxxxxxxx۲ به سمت عضوهیئت مدیره تا پایان مدت تصدی هیئت مدیره انتخاب گردیدند کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارات تفویضی هیئت مدیره به مدیرعامل بدین شرح می‌باشد: ۵ نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام، کلیه ادارات دولتی و غیردولتی، موسسات عمومی، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، ۵ پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره، ۵ نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره، ۵ پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب، ۵ پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب، ۵ پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب، ۵ دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت، ۵ صدور، ظهرنویسی، قبولی، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی، برابر آیین نامه معاملات، ۵ انعقاد هر نوع قرارداد، تغییر، تبدیل، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات، ۵ عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات، ۵ اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع، نام یا علائم تجاری و صنعتی، کپی رایت، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، ۵ به امانت گذاردن هر نوع سند، مدرک، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، ۵ تحصیل تسهیلات از بانکها، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره، ۵ رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره، ۵ اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده، درهریک از دادگاهها، دادسراها، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، از طرف شرکت؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام، از جمله حضور در جلسات، اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، فرجام، واخواهی و اعاده دادرسی، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن)؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها، تعیین مصدق و کارشناس، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر، اقرار در ماهیت دعوا، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث، قبول یا رد سوگند، تامین خواسته، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم، مصالحه و سازش، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا و امور مشابه دیگر. ۵ تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور، ۵ تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس، ۵ تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، ۵ پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره، ۵ ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره، ۵ ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره، ۵ ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، ۵ تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، ۵ تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره، ۵ اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13614547
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴/۰۶/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای حمید رضا خلیلی به کدملی xxxxxxxxx۷ به نمایندگی از شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی بعنوان نماینده عضو حقوقی هیئت مدیره منصوب گردیدند. آقای پرویز راحت xxxxxxxxx۱ به نمایندگی شرکت گروه توسعه انرژی تدبیربه شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت رئیس هیئت مدیره وآقای محمد ابوئی اردکان به کدملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره وآقای حمید رضا خلیلی xxxxxxxxx۷ به نمایندگی شرکت توسعه حفاری تدبیر xxxxxxxxx۵۰ به سمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل وآقای مرتضی یوسفی به کدملی xxxxxxxxx۶ شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ به سمت عضو هیئت مدیره وآقای علی کرامتی به کدملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۲ به سمت هیئت مدیره انتخاب گردیدند کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک، سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارات تفویضی هیئت مدیره به مدیرعامل: نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام، کلیه ادارات دولتی و غیر دولتی، موسسات عمومی، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره، نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره، پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب، دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت، صدور، ظهرنویسی، قبولی، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی، برابر آیین نامه معاملات، انعقاد هر نوع قرارداد، تغییر، تبدیل، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات، عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات، اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع، نام یا علائم تجاری و صنعتی، کپی رایت، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، به امانت گذاردن هر نوع سند، مدرک، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، تحصیل تسهیلات از بانکها، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره، رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره، اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده، درهریک از دادگاهها، دادسراها، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، از طرف شرکت؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام، از جمله حضور در جلسات، اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، فرجام، واخواهی و اعاده دادرسی، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن)؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها، تعیین مصدق و کارشناس، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر، اقرار در ماهیت دعوا، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث، قبول یا رد سوگند، تامین خواسته، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم، مصالحه و سازش، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا و امور مشابه دیگر. تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور، تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس، تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره، اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13565918
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۰۴/۰۵/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: - پرویز راحت به شماره ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی از شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت رئیس هیئت مدیره و محمد ابوئی اردکان به شماره ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره و حسن وفائی به شماره ملی xxxxxxxxx۳ به نمایندگی از شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ به سمت مدیر عامل و عضوء هیئت مدیره و مرتضی یوسفی به شماره ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ به سمت عضوء هیئت مدیره و علی کرامتی به شماره ملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی از شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۲ به سمت عضوء هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره تعیین گردیدند. - کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک، سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیر عامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیر عامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیر عامل و مهر شرکت معتبر است. - اختیارات هیئت مدیره بشرح ذیل به مدیر عامل تفویض گردید. - نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام، کلیه ادارات دولتی و غیردولتی، موسسات عمومی، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی. - پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره. - نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره. - پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب. - پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب. - پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب. - دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت. - صدور، ظهرنویسی، قبولی، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی، برابر آیین نامه معاملات. - انعقاد هر نوع قرارداد، تغییر، تبدیل، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات. - عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات. - اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع، نام یا علائم تجاری و صنعتی، کپی رایت، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات. - به امانت گذاردن هر نوع سند، مدرک، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات. - تحصیل تسهیلات از بانکها، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره. - رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره. - اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده، درهریک از دادگاهها، دادسراها، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، از طرف شرکت؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام، از جمله حضور در جلسات، اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، فرجام، واخواهی و اعاده دادرسی، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن)؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها، تعیین مصدق و کارشناس، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر، اقرار در ماهیت دعوا، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث، قبول یا رد سوگند، تامین خواسته، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم، مصالحه و سازش، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا و امور مشابه دیگر. - تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور. - تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس. - تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس. - پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره. - ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره. - ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره. - ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره. - تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب. - تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره. - اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13477641
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۰۳/۰۳/xxx۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/xxx۵ مورد تصویب قرار گرفت. موسسه حسابرسی مفید راهبر به شماره شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بعنوان بازرس قانونی شرکت برای مدت یک سال انتخاب گردید. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13346826
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۹/۱۰/xxx۵ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: سمت اعضاء هیئت مدیره به شرح ذیل تعیین گردید: آقای پرویز راحت به کد ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی شرکت گروه توسعه انرژی تدبیربه شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ بسمت رئیس هیئت مدیره (غیرموظف) وآقای محمد طالبی به کد ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ بسمت نایب رئیس هیئت مدیره (غیر موظف) وآقای حسن وفائی به کد ملی xxxxxxxxx۳ به نمایندگی شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ بسمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل وآقای مرتضی یوسفی به کد ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ بسمت عضو غیرموظف هیئت مدیره وآقای امین اله اسکندری به کد ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۲ بسمت عضو غیرموظف هیئت مدیره و آقای حسن وفائی به کد ملی xxxxxxxxx۳ بسمت مدیرعامل انتخاب گردیدند. کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارات هیئت مدیره به شرح ذیل به مدیرعامل تفویض گردید. نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام، کلیه ادارات دولتی و غیر دولتی، موسسات عمومی، مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، پیشنهاد آیین نامه‌های داخلی شرکت به هیئت مدیره، نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت، تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج آنها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه‌های مصوب هیئت مدیره، پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی‌ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب، پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب، دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت، صدور، ظهرنویسی، قبولی، پرداخت و واخواست اوراق تجارتی، برابر آیین نامه معاملات، انعقاد هر نوع قرارداد، تغییر، تبدیل، فسخ و یا اقاله آن در مورد اموال منقول و غیرمنقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده ۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات، عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات، اتخاذ تصمیم درمورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع، نام یا علائم تجاری و صنعتی، کپی رایت، سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، به امانت گذاردن هر نوع سند، مدرک، وجوه شرکت یا اوراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، تحصیل تسهیلات از بانکها، شرکت‌ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره، رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کرارا " با تصویب قبلی هیئت مدیره، اقامه هرگونه دعوای حقوقی و کیفری و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده، درهریک از دادگاهها، دادسراها، مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، از طرف شرکت؛ دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجع قضایی یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری؛ با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام، از جمله حضور در جلسات، اعتراض به رای، درخواست تجدید نظر، فرجام، واخواهی و اعاده دادرسی، ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند، تعیین جاعل، حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن)؛ اجرای حکم نهایی و قطعی داور، درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها، تعیین مصدق و کارشناس، انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حق توکیل مکرر، اقرار در ماهیت دعوا، جلب ثالث و دفاع از دعوای ثالث، دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها، ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث، قبول یا رد سوگند، تامین خواسته، تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم، مصالحه و سازش، استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا و امور مشابه دیگر. تعیین میزان استهلاکها با توجه به قوانین جاری کشور، تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه آن به بازرس و حسابرس، تنظیم صورتهای مالی میان دوره‌ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه آنها به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد هر نوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره، ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، تنظیم صورت دارایی‌ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی، تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره، اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات‌ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13346829
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۰۵/۱۰/xxx۵ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: اعضاء هیئت مدیره به قرار ذیل برای مدت دو سال انتخاب گردیدند: شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ شرکت مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۲ شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹ پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 13346831
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۱۲/xxx۵ واجازه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۷/۰۷/xxx۵ و باستناد مجوز شماره xxxxxx/xxx xxx مورخ ۱۶/۱۲/۹۵ سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه شرکت از مبلغ xxxxxxxxxxxx۰ ریال به مبلغ xxxxxxxxxxxx۰ ریال منقسم به xxxxxxxxx۰ سهم xxx۰ ریالی با نام که تماما پرداخت شده از طریق نقدی ومطالبات حال شده تامین گردیده افزایش یافته و مبلغ xxxxxxxxx۰۰ ریال بموجب گواهی شماره xxx۲ مورخ ۱۰/۱۲/xxx۵ و گواهی شماره xxx۹ مورخ ۱۴/۱۱/۹۵ بانک سپه شعبه میرداماد غربی پرداخت گردیده است ماده مربوطه در اساسنامه به شرح فوق اصلاح وذیل ثبت از لحاظ افزایش سرمایه در تاریخ فوق الذکر تکمیل امضاء گردیده است. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12842539
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۹/۰۲/xxx۵ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: موسسه حسابرسی مفید راهبر بشناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بعنوان بارزس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردید. روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب شدند. ترازنامه وحساب سود وزیان سال مالی ۹۴ بتصویب رسید. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12708279
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۰/۱۲/xxx۴ و مجوز شماره xxx/xxxxxx/xxx مورخ ۱۹/۱۲/xxx۴ سازمان بورس و اوراق بهادار تصمیمات ذیل اتخاذ شد: سرمایه شرکت از مبلغ xxxxxxxxxxxx ریال به مبلغ xxxxxxxxxxxx۰ ریال منقسم به xxxxxxxxx۰ سهم xxx۰ ریالی با نام که تماما پرداخت شده از طریق سود انباشته تامین گردیده افزایش یافته وماده مربوطه در اساسنامه به شرح فوق اصلاح وذیل ثبت از لحاظ افزایش سرمایه در تاریخ فوق الذکر تکمیل امضاء گردیده است. پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12773453
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۳۱/۰۳/xxx۴ و مجوز شماره xxxxxx , xxx مورخ ۴/۵/۹۴ سازمان بورس و اوراق بهادار تصمیمات ذیل اتخاذ شد: موضوع شرکت به شرح ذیل تغییر یافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح گردید: الف: ایجاد کارخانجات تهیه مواد و محصولات نفتی و ساختمان تصفیه خانه‌های نفت در نقاط مختلف و واردات مواد و محصولات نفتی و بسته بندی توزیع و حمل و فروش و صادرات مواد و محصولات نفتی و آنچه مربوط به مواد نفتی و هایدروکاربورها میباشد که در شرکت لازم بنظر میرسد و یا بعدا هیئت مدیره و یا شرکاء لازم بدانند. (با رعایت قوانین مربوطه). و اجرای هر گونه تحقیق و عملیات آزمایشگاهی ب: تصدی به هر نوع عملیات تولیدی و معاملات مربوطه آن که طبق تشخیص هیئت مدیره شرکت متضمن منافع شرکت باشد یا بنحوی از انحاء موجبات ازدیاد حقوق شرکت یا اموال آن را فراهم نماید، بالاخص نسبت به تولید مواد و محصولات و مشتقات نفتی و هایدروکاربورها و کلیه عملیات مربوط به آن و ارائه و صدور هر گونه خدمات فنی و مهندسی. ج: ساختن عمارات و کارخانه‌ها بنحویکه مقاصد شرکت را عملی سازد. د: اقدام به عملیات مذکور در فوق اصالتا و وکالتا مستقیم و یا غیر مستقیم یا بوسیله تعیین نماینده یا غیر آن در تمام نقاط دنیا و یا بوسیله عقد قرارداد یا واگذاری کار به پیمانکاران یا بوسیله هیئت‌های نمایندگی یا بوسیله تاسیس شرکتها و یا از طرق مشارکت با افراد حقیقی یا حقوقی مبادرت به هر نوع عملی که قانونا مجاز باشد و به هر نحویکه قانون به صراحت منع نکرده_باشد. موضوع فرعی شرکت: ه: ارائه خدمات جانبی از جمله خدمات آزمایشگاهی و اقدام به معاملات، سرمایه گذاری و مشارکت با سایر شرکتها به منظور افزایش توانمندی و عملیات تولیدی شرکت در قالب همین ماده. و: تأسیس مرکز آموزش علمی کاربردی به منظور پذیرش تعداد محدود دانشجوی کاردانی صرفا در رشته‌های مرتبط با صنعت روانکاری در صورت ضرورت قانونی انجام موضوعات پس از اخذ مجوزهای لازم پ xxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12638108
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شركت سهامي عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۳۱/۰۳/xxx۴ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:ترازنامه و حساب سود و زیان سال منتهی به ۲۹/۱۲/xxx۳ مورد تصویب قرار گرفت.موسسه حسابرسی مفید راهبر به ک.م xxxxxxxxx۵۱را بعنوان بازرسان قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردید. روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های شرکت انتخاب شدند.
پxxxxxxxxxxxxxxx  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12116408
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی عام به‌شماره‌ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۰/۱۱/xxx۳ و مجوز شمارهxxxxxx,xxx مورخ ۱۶/۱۲/xxx۳ سازمان بورس و اوراق بهادار تصمیمات ذیل اتخاذ شد: سرمایه شرکت از مبلغ xxxxxxxxxxxx ریال به مبلغ xxxxxxxxxxxx ریال منقسم به xxxxxxxxx سهم xxx۰ ریالی با نام از طریق مطالبات حال شده وسود انباشته و آورده نقدی افزایش یافته و مبلغ xxxxxxxxx۷۶ ریال بموجب گواهی شمارهxxx۸۵-ق مورخ ۲۰/۱۱/۹۳ بانک اقتصاد نوین شعبه بلوار اسفندیار پرداخت گردیده است. ماده مربوطه در اساسنامه به شرح فوق اصلاح و ذیل ثبت از لحاظ افزایش سرمایه در تاریخ فوق الذکر تکمیل امضاء گردیده است.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12064804
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی‌عام به‌شماره‌ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۷/۱۰/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای پرویز راحت ک.م xxxxxxxxx۱ بنمایندگی گروه توسعه انرژی تدبیر ش.م xxxxxxxxx۱۴ بسمت رئیس هیئت مدیره و آقای محمد طالبی ک.م xxxxxxxxx۶ بنمایندگی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران ش.م xxxxxxxxx۷۹ بسمت نایب رئیس هیئت مدیره و آقای حمیدرضا خلیلی ک.م xxxxxxxxx۷ بنمایندگی شرکت توسعه حفاری تدبیر ش.م xxxxxxxxx۵۰ بسمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل و آقای مرتضی یوسفی ک.م xxxxxxxxx۶ بنمایندگی شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشی ش.م xxxxxxxxxxxx۰ بسمت عضو هیئت مدیره و آقای علی اصغر صادقی مجرد ک.م xxxxxxxxx۴ بنمایندگی شرکت پارس بازرگان ش.م xxxxxxxxx۳۶ بسمت عضو هیئت مدیره انتخاب گردیدند. کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک, سفته, قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رییس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارات هیئت مدیره بشرح ذیل به مدیرعامل تفویض گردید. نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام, کلیه ادارات دولتی و غیردولتی, موسسات عمومی, مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی, پیشنهاد آیین نامه های داخلی شرکت به هیئت مدیره, نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت, تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج انها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه های مصوب هیئت مدیره, پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب, پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب, پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب, دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت, صدور, ظهرنویسی, قبولی, پرداخت و واخواست اوراق تجارتی, برابر آیین نامه معاملات, انعقاد هر نوع قرارداد, تغییر, تبدیل, فسخ و یا اقاله ان در مورد اموال منقول و غیر منقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات, عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات, اتخاذ تصمیم در مورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع, نام یا علائم تجاری و صنعتی, کپی رایت, سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، به امانت گذاردن هر نوع سند, مدرک, وجوه شرکت یا ائراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، تحصیل تسهیلات از بانکها, شرکت ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره, رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کراراً با تصویب قبلی هیئت مدیره, اقامه هرگونه دعوای حقوقی و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده, در هر یک از دادگاهها, دادسراها, مراجع قضایی یا غیر قضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری, از طرف شرکت; دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجه قضایی و یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری; با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام, از جمله حضور در جلسات, اعتراض به رای, درخواست تجدیدنظر,فرجام, واخواهی و اعاده دادرسی, مصالحه و سازش, استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا, ادعای جعل یا انکار وتردید نسبت به سند طرف و استرداد سند, تعیین جاعل, حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن); اجرای حکنم نهایی و قطعی داور, درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها, تعیین مصدق و کارشناس, انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حقو توکیل مکرر, اقرار در ماهیت دعوا, جلب ثالث, دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها, ورود شخص ثالث و دفاع از ئعوای ورود ثالث, قبول یا رد سوگند, تامین خواسته, تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم و امور مشابه دیگر, تعیین میزان استخلاکها با توجه به قوانین جاری کشور, تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه ان به بازرس و حسابرس، تنظیم صورتهای مالی میان دوره ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه انها به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد هرنوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، تنظیم صورت دارایی ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قنونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی, تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره, اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12064850
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی‌عام به‌شماره‌ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ xxx۳/۰۹/۱۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: اعضاء هیئت مدیره برای مدت دو سال به قرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ و شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ و شرکت پارس بازرگان به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۶ و شرکت توسعه حفاری تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۵۰ و شرکت سرمایه گذاری ملی ایران به شناسه ملی xxxxxxxxx۷۹.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 12064860
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی‌عام به‌شماره‌ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ xxx۳/۱۱/۱۹ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: آقای حسن وفائی ک.م xxxxxxxxx۳ به نمایندگی شرکت توسعه حفاری تدبیر جیگزین حمیدرضا خلیلی و آقای امین اله اسکندری ک.م xxxxxxxxx۱ بنمایندگی از شرکت نفت پارس بازرگان جیگزین علی اصغر صادقی مجرد بسمت اعضاء هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی انتخاب گردیدند. اعضاء هیئت مدیره بقرار ذیل برای بقیه مدت تصدی انتخاب گردیدند: آقای پرویز راحت ک.م xxxxxxxxx۱ بنمایندگی شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر ش.م xxxxxxxxx۱۴ بسمت رئیس هیئت مدیره و آقای محمد طالبی ک.م xxxxxxxxx۶ بنمایندگی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران ش.م xxxxxxxxx۷۹ بسمت نایب رئیس هیئت مدیره و آقای مرتضی یوسفی ک.م xxxxxxxxx۶ بنمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا ش.م xxxxxxxxx۱۹ بسمت عضو هیئت مدیره و آقای امین اله اسکندری ک.م xxxxxxxxx۱ بنمایندگی از شرکت پارس بازرگان ش.م xxxxxxxxx۳۶ بسمت عضو هیئت مدیره و آقای حسن وفائی ک.م xxxxxxxxx۳ بنمایندگی از شرکت توسعه حفاری تدبیر ش.م xxxxxxxxx۵۰ بسمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل. کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک, سفته, قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رییس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است. اختیارت هیئت مدیره بشرح ذیل به مدیرعامل تفویض گردید: نمایندگی شرکت در برابر صاحبان سهام, کلیه ادارات دولتی و غیردولتی, موسسات عمومی, مراجع قضایی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی, پیشنهاد آیین نامه های داخلی شرکت به هیئت مدیره, نصب و عزل کلیه کارکنان شرکت, تعیین شغل و حقوق و دستمزد و پاداش و ترفیع و تنبیه. تعیین سایر شرایط استخدام و معافیت و خروج انها از خدمت و مرخصی و بازنشستگی برابر آیین نامه های مصوب هیئت مدیره, پیشنهاد تاسیس و انحلال نمایندگی ها یا شعب در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران به هیئت مدیره جهت تصویب, پیشنهاد بودجه سالانه شرکت به هیئت مدیره جهت تصویب, پیشنهاد افتتاح هرنوع حساب و استفاده از آن به نام شرکت نزد بانکها و موسسات قانونی دیگر به هیئت مدیره جهت تصویب, دریافت مطالبات و پرداخت دیون شرکت, صدور, ظهرنویسی, قبولی, پرداخت و واخواست اوراق تجارتی, برابر آیین نامه معاملات, انعقاد هر نوع قرارداد, تغییر, تبدیل, فسخ و یا اقاله ان در مورد اموال منقول و غیر منقول که مرتبط با موضوع شرکت باشد و انجام کلیه عملیات و معاملات مذکور در ماده۲ اساسنامه و اتخاذ تصمیم در مورد کلیه ایقاعات برابر آیین نامه معاملات, عقد هرگونه قرارداد اجاره چه شرکت موجر باشد و چه مستاجر و اقاله و فسخ آنها و تقاضای تعدیل اجاره بها و تخلیه عین مستاجره برابر آیین نامه معاملات, اتخاذ تصمیم در مورد امور مرتبط با ثبت و معامله کلیه حقوق غیرمادی یا معنوی از جمله هرگونه حق اختراع, نام یا علائم تجاری و صنعتی, کپی رایت, سرقفلی و کلیه امتیازات متصوره برابر آیین نامه معاملات، به امانت گذاردن هر نوع سند, مدرک, وجوه شرکت یا ائراق بهادار و استرداد آنها برابر آیین نامه معاملات، تحصیل تسهیلات از بانکها, شرکت ها و موسسات رسمی با رعایت مقررات اساسنامه حاضر با تصویب قبلی هیئت مدیره, رهن گذاردن اموال شرکت اعم از منقول و غیرمنقول و فک رهن ولو کراراً با تصویب قبلی هیئت مدیره, اقامه هرگونه دعوای حقوقی و دفاع از هر دعوای حقوقی و کیفری اقامه شده, در هر یک از دادگاهها, دادسراها, مراجع قضایی یا غیر قضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری, از طرف شرکت، دفاع از شرکت در مقابل هر دعوای اقامه شده علیه شرکت چه کیفری و چه حقوقی در هریک از مراجه قضایی و یا غیرقضایی اختصاصی یا عمومی و دیوان عدالت اداری، با حق حضور و مراجعه به مقامات انتظامی و استیفای کلیه اختیارات مورد نیاز در دادرسی از آغاز تا اتمام, از جمله حضور در جلسات, اعتراض به رای, درخواست تجدیدنظر,فرجام, واخواهی و اعاده دادرسی, مصالحه و سازش, استرداد اسناد یا دادخواست یا دعوا, ادعای جعل یا انکار وتردید نسبت به سند طرف و استرداد سند, تعیین جاعل, حق امضای قراردادهای حاوی شرط داوری یا توافقنامه داوری و ارجاع دعوا به داوری و تعیین و گزینش داور منتخب (با حق صلح یا بدون آن); اجرای حکنم نهایی و قطعی داور, درخواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات آن و اخذ محکوم به و وجوه ایداعی و تعقیب آنها, تعیین مصدق و کارشناس, انتخاب و عزل وکیل و نماینده با حقو توکیل مکرر, اقرار در ماهیت دعوا, جلب ثالث, دعوای متقابل و دفاع در مقابل آنها, ورود شخص ثالث و دفاع از ئعوای ورود ثالث, قبول یا رد سوگند, تامین خواسته, تامین ضرر و زیان ناشی از جرائم و امور مشابه دیگر, تعیین میزان استخلاکها با توجه به قوانین جاری کشور, تنظیم صورتهای مالی سالانه و گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه ان به بازرس و حسابرس، تنظیم صورتهای مالی میان دوره ای در مقاطع سه ماهه و ارائه صورتهای مالی ۶ ماهه به حسابرس و بازرس، پیشنهاد دعوت مجامع عمومی عادی و فوق العاده و دستور جلسه انها به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد هرنوع اندوخته بجز اندوخته قانونی به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد تقسیم سود بین صاحبان سهام به هیئت مدیره, ارائه پیشنهاد اصلاح اساسنامه به هیئت مدیره، تنظیم صورت دارایی ها و دیون شرکت پس از انقضای سال مالی و همچنین ترازنامه و حساب عملکرد و حساب سود و زیان شرکت طبق ماده xxx لایحه قنونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و ارائه به هیئت مدیره جهت تصویب، تهیه و ارائه گزارشات فعالیت و جداول مربوطه و وضعیت نقدینگی, تولید و فروش شرکت و سایر مسائل به اعضاء هیئت مدیره در جلسات هیئت مدیره, اجرای تصمیمات و مصوبات مجامع عمومی و هیئت مدیره و مقررات قانون تجارت و مالیات ها و سایر قوانین و مقررات مربوطه.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1757980
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی‌عام به‌شماره‌ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۰۴/۰۳/xxx۳ و مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار بشماره xxxxxx,xxx مورخ ۰۷/۰۴/۹۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: به موضوع فعالیت فرعی شرکت عبارت: ((تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی بمنظور پذیرش تعداد محدود دانشجوی کاردانی صرفا در رشته های مرتبط با صنعت روانکاری)) الحاق گردید و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح شد.
پxxxxxxxxxxxxxxx اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1669189
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۰۴/۰۳/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: موسسه حسابرسی مفیدراهبربشناسه ملی xxxxxxxxx۳۱بسمت بازرس قانونی برای مدت یکسال اتنتخاب گردید. ترازنامه وحساب سود وزیان سال مالی xxx۲بتصویب رسید روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشارجهت درج آگهی های شرکت انتخاب شدند.
پxxxxxxxxxxxxxxx  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1572617
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی عام شماره ثبت ۶۳۸۸ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۰۱/۰۵/xxx۳ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: سمت اعضا هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی به شرح ذیل تعیین گردید:
پرویز راحت به شماره ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی از شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت رئیس هیئت مدیره، علی اصغر صادقی مجرد به شماره ملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی از شرکت پارس بازرگان به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۶ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره، حمیدرضا خلیلی به شماره ملی xxxxxxxxx۷ به نمایندگی از شرکت مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۲ به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، مرتضی یوسفی به شماره ملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۹ به سمت عضو هیئت مدیره، مجتبی حسنی سعدی به شماره ملی xxxxxxxxx۲ به نمایندگی از شرکت بازرگانی نفت پارس به شناسه ملی xxxxxxxxx۰۱ به سمت عضو هیئت مدیره غیرموظف. اختیارات تفویضی هیئت مدیره به مدیرعامل به شرح صورتجلسه شماره xxx مورخ ۱۴/۲/۹۲ می باشد. کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته بروات قراردادها و غیره با امضا مدیرعامل و یکی از اعضا هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضا رئیس هیئت مدیره یکی از اعضا هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر میباشد کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضا مدیرعامل و مهر شرکت معتبر می باشد.
پxxxxxx۹ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1503755
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس شرکت سهامی عام شماره ثبت ۶۳۸۸ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۰۱/۱۱/xxx۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
اعضا هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره بقرار ذیل: پرویز راحت xxxxxxxxx۱ بنمایندگی گروه توسعه انرژی تدبیر xxxxxxxxx۱۴ بسمت رئیس هیئت مدیره و سید ضیا الدین شجاعی برهان xxxxxxxxx۰ بنمایندگی شرکت شیمیایی مدبران شیمی xxxxxxxxx۴۲ بسمت نایب رئیس هیئت مدیره و علی اصغر صادقی مجرد xxxxxxxxx۴ بنمایندگی پارس بازرگان xxxxxxxxx۳۶ بسمت عضو هیئت مدیره و مدیرعامل و آقای مرتضی یوسفی xxxxxxxxx۶ بنمایندگی شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا xxxxxxxxx۹ عضو هیئت مدیره و آقای مجتبی حسنی سعدی xxxxxxxxx۲ بنمایندگی شرکت بازرگانی نفت پارس xxxxxxxxx۰۱ عضو هیئت مدیره انتخاب گردیدند
کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک، سفته، قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است.
پxxxxxx۲ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1191933
آگهی تغییرات شرکت نفت پارس سهامی عام به شماره ثبت۶۳۸۸ و شناسه ملی۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به استناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴/۲/xxx۲ تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
ـ سمت اعضاء هیئت مدیره به شرح ذیل تعیین گردید:
آقای غلامحسین نوذری به کدملی xxxxxxxxx۰ به نمایندگی از شرکت بازرگانی نفت پارس به شناسه ملی xxxxxxxxx۰۱ به سمت رئیس هیئت مدیره ـ آقای سیدضیاءالدین شجاعی برهان به کدملی xxxxxxxxx۰ به نمایندگی از شرکت شیمیایی مدبران شیمی به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۲ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره ـ آقای پرویز راحت به کدملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی از شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ بسمت عضو هیئت مدیره ـ آقای مرتضی یوسفی به کدملی xxxxxxxxx۶ به نمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ بسمت عضو هیئت مدیره ـ آقای علی اصغر صادقی مجرد به کدملی xxxxxxxxx به نمایندگی از شرکت پارس بازرگان به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۶ بسمت عضو هیئت مدیره و آقای علی اصغر صادقی مجرد بعنوان مدیرعامل تا پایان مدت تصدی هیئت مدیره انتخاب گردیدند.
ـ کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک ـ سفته ـ قراردادها و غیره با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضاء هیئت مدیره به همراه مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء رئیس هیئت مدیره و یکی از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر میباشد. کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضاء مدیرعامل و مهر شرکت معتبر است.
ـ اختیارات مدیرعامل بشرح مندرج در صورتجلسه تعیین گردید.
پxxxxxx۲ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1091019
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی‌‌عام به شماره ثبت۶۳۸۸ و شناسه ملی۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۶/۲/۹۲ شرکت مزبورکه درتاریخ ۳۱/۲/۹۲ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی xxx۱ بتصویب رسید. موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ به سمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید.
پxxxxxx۴ اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 1050416
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی خاص به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۵/۹/۹۱ شرکت مزبورکه درتاریخ ۱۹/۹/۹۱ واصل گردید: اعضاء هیئت مدیره به مدت ۲ سال بقرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به ش م xxxxxxxxx۹ و شرکت گروه توسعه انرژی تدبیر به ش م xxxxxxxxx۱۴ و شرکت پارس بازرگان به ش م xxxxxxxxx۳۶ و شرکت بازرگانی نفت پارس به ش م xxxxxxxxx۰۱ و شرکت شیمیایی مدبران شیمی به ش م xxxxxxxxx۴۲ پ xxxxxx۰ اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 660011
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت‌ شده ‌بشماره ۶۳۸۸و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۱/۳/۹۱ شرکت مزبور که در تاریخ ۶/۴/۹۱ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی ۹۰ به تصویب رسید. موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بسمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید.
پxxxxxxxxxxxxxxxxxx۲۲ اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11929148
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت‌ شده ‌بشماره ۶۳۸۸و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۱/۳/۹۱ شرکت مزبور که در تاریخ ۶/۴/۹۱ واصل گردید: ترازنامه و حساب‌ سود و زیان سال مالی ۹۰ به تصویب رسید. موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بسمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11269375
آگهی اصلاحی شرکت نفت پارس سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
پیرو آگهی به شماره xxx۶۷/ت۳۲ مورخ ۱۲/۵/xxx۰ شناسه ملی شرکت پارس بازرگان xxxxxxxxx۳۶ صحیح می‌باشد که متعاقباً اصلاح می‌گردد.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10489233
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت شده به شماره ۶۳۸۸ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۲۹/۴/۹۰ شرکت مزبورکه درتاریخ ۸/۵/۹۰ واصل گردید: موسسه حسابرسی مفید راهبر به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۱ بسمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11500172
آگهی تصمیمات در شرکت نفت پارس سهامی ‌عام ثبت ‌شده ‌به شماره ۶۳۸۸ شناسه ملی۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
باستناد صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ ۶/۴/۹۰ به موجب حکم صادره غلامحسین نوذری به کد ملی xxxxxxxxx۵۰ به نمایندگی از شرکت فوادری به شناسه ملیxxxxxxxxx۳۰ به سمت رئیس هیئت‌مدیره و سیدضیاء‌الدین شجاعی‌برهان به کد ملی xxxxxxxxx۰ به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری ری به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ به سمت نایب رئیس هیئت‌مدیره و پرویز راحت به کد ملی xxxxxxxxx۱ به نمایندگی از گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ به سمت عضو هیئت‌مدیره و حمید عبدلی به کد ملی xxxxxxxxx۲ به نمایندگی از شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ به سمت عضو هیئت‌مدیره و علی‌اصغر صادقی‌مجرد به کد ملی xxxxxxxxx۴ به نمایندگی از شرکت پارس بازرگان به شناسه ملیxxxxxxxxx۳۶ به سمت عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل برای بقیه مدت تصدی تعیین شدند. امضای کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته قراردادها با امضای مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت‌مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای رئیس هیئت‌مدیره و یکی از اعضای هیئت‌مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است و اوراق عادی با امضای مدیرعامل با مهر شرکت معتبر است. اختیارات هیئت‌مدیره در ۲۵ بند به شرح مندرج در صورتجلسه به مدیرعامل تفویض گردید.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 9886064
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده مورخ ۳۱/۳/۹۰ شرکت مزبورکه در تاریخ ۶/۴/۹۰ واصل گردید: موارد ذیل به تصویب مجمع مزبور رسید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی xxx۹ بتصویب رسید. موسسه حسابرسی هشیار بهمند به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۶ به سمت بازرس اصلی و موسسه حسابرسی بهمن به شناسه ملی xxxxxxxxx۴۶ به سمت بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید. اعضاء هیئت‌مدیره به مدت دو سال به قرار ذیل انتخاب گردیدند. شرکت بازرگانی فوادری به شناسه ملی xxxxxxxxx۳۰ و شرکت سرمایه‌گذاری ‌ری به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ و شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به شناسه ملی xxxxxxxxx۹ و گروه توسعه انرژی تدبیر به شناسه ملی xxxxxxxxx۱۴ و شرکت پارس بازرگان به شناسه ملی xxxxxxxxx۰۱ ـ اساسنامه جدید در ۵۶ ماده و ۱۱ تبصره به تصویب و جایگزین اساسنامه قبلی گردید.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10031378
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت شده به شماره ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
به موجب صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۲۱/۲/۹۰ علی اصغر صادقی مجرد به ش ملی xxxxxxxxx۴ به سمت مدیرعامل خارج از اعضا به جای خسرو وثوق زاده برای بقیه مدت تصدی تعیین گردیدند. امضاء کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از جمله چک، سفته، برات و قراردادها با امضاء مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و در غیاب مدیرعامل با امضاء متفق دو نفر از اعضاء هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و اوراق عادی و مراسلات با امضاء مدیرعامل همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد. اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10476884
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت شده به شماره ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
باستناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۷/۱۲/۸۹ سید ضیاءالدین شجاعی برهان به کدملی xxxxxxxxx۰ به نمایندگی جدید شرکت سرمایه گذاری ری به شناسه ملی xxxxxxxxx۲۹ به جای محمدرضا حیدری به کدملی xxxxxxxxx۰ به سمت عضو و نایب رئیس هیئت مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت مدیره انتخاب گردیدند. اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11193912
آگهی تصمیمات در شرکت نفت پارس سهامی عام بشماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
باستناد صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ ۱۶/۳/۸۹ دنیس مولدر به جای ارشاد لواتی به نمایندگی از شرکت مکزیکن ایلگل اویل لیمیتد به سمت عضو هیئت‌مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت‌مدیره تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10705037
آگهی تصمیمات در شرکت نفت پارس سهامی عام بشماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
باستناد صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ ۱۶/۳/۸۹ دنیس مولدر به جای ارشاد لواتی به نمایندگی از رشکت مکزیکن ایلگل اویل لیمیتد به سمت عضو هیئت‌مدیره برای بقیه مدت تصدی هیئت‌مدیره تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11971317
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت شده بشماره ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۴/۳/۸۹ شرکت مزبور که در تاریخ ۱۱/۳/۸۹ واصل گردید: ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی xxx۸ بتصویب رسید. موسسه حسابرسی مفید راهبر بسمت بازرس قانونی برای مدت یک سال انتخاب گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11848437
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس (سهامی‌عام) بشماره ثبت۶۳۸۸ و شناسه ملی۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه هیئت‌مدیره مورخ۱۰/۱/۸۹ غلامحسین نوذری به نمایندگی از شرکت فواد ری به سمت رئیس هیئت‌مدیره و محمدرضا حیدری به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری ری بسمت نایب رئیس هیئت‌مدیره و خسرو وثوق‌زاده به نمایندگی از شرکت پارس ام سی اس بسمت مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره و حمداله محمدنژاد به نمایندگی از شرکت نوسازی و عمران امید ری و فرخ مستوفی به نمایندگی از شرکت اینترنشنال اینلند واترویز لیمیتد و ارشاد لواتی به نمایندگی ازشرکت مکزیکن ایگل اویل لیمیتد بسمت اعضای هیئت‌مدیره تعیین شدند. و کلیه اوراق و اسناد تعهدآور از قبیل چک سفته‌ها قراردادها با امضای مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت‌مدیره همراه با مهرشرکت و در غیاب مدیرعامل با امضای متفق دو نفر از اعضای هیئت‌مدیره همراه با مهرشرکت معتبراست و کلیه مکاتبات و اوراق عادی با امضای مدیرعامل و مهرشرکت معتبراست. حدود اختیارات مدیرعامل در۲ بند بشرح مندرج درصورتجلسه تعیین گردید.

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 11504866
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام ثبت ‌شده ‌بشماره ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
طبق صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده مورخ ۱۹/۱۲/۸۸ شرکت مزبور که در تاریخ ۲۴/۱/۸۹ واصل گردید: اعضاء هیئت‌مدیره به مدت ۲ سال بقرار ذیل انتخاب گردیدند: شرکت فوادری‌ـ شرکت پارس ام سی اس‌ـ شرکت سرمایه‌گذاری ری‌ـ شرکت نوسازی و عمران امید ری‌ـ شرکت اینترنشنال اینلند واترویز لیمیتد‌ـ شرکت مکزیکن ایگل اویل بسمت اعضای اصلی‌ـ شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران‌ـ شرکت خدمات مهندسی ری سامان بسمت اعضای علی‌البدل.

اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10336696
آگهی تغییر پلاک شرکت نفت پارس سهامی عام بشماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
بموجب نامه وارده شماره xxx۷۵ مورخ ۱۱/۱۲/۸۸ هیئت مدیره شماره پلاک شرکت از xxx به xxx تغییر یافت. اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور
آگهی 10312758
آگهی تصمیمات شرکت نفت پارس سهامی عام به شماره ثبت ۶۳۸۸ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۰۲۷۴۶
باستناد صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۱/۹/۸۸ فرخ مستوفی جهتی بقیه مدت تصدی بسمت نماینده شرکت اینترنشنال اینلند و اترویزلیمیتد در هیئت مدیره تعیین گردید. اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
لینک این آگهی در سایت روزنامه رسمی کشور

نام شما :

ایمیل :

نظر شما :


تبلیغات